Nabitý program trvá celý týden, až do neděle, takže se máte na co těšit. Třeba na tvořivé dílny, 3D tiskárnu nebo soutěže s youtuberkou a tanečnicí Andy Coconut. Dětský svět Maxíkov v těchto dnech slaví i obdržení certifikátu Česká kvalita. Jako první hřiště v nákupním centru v České republice získal Maxíkov značku „Hřiště-tělocvična-sportoviště – OVĚRENÝ PROVOZ“. Při příležitosti slavnostního předání tohoto ocenění vystoupila oblíbená skupina Čiperkové.

5b90f1cf62b01obrazek.png

Plánujete nákupy spojené se začátkem školního roku? Během celého týdne jsou pro děti členů věrnostního programu připraveny zajímavé dárky. Rodiče zase potěší slevy na dětský sortiment.
5b90f1bb41b9bobrazek.png

Zpátky do školy s Centrem Černý Most - na co se ještě tento týden můžete těšit?
5b90f24313800obrazek.png

6. září – Čtvrteční angličtina s rodilým mluvčím

  • Ve čtvrtek 6. září od 15 hodin budou na Central Plaza prezentovány ukázkové hodiny angličtiny pro děti. Hodiny angličtiny probíhají v Centru Černý Most pravidelně ve spolupráci s jazykovým centrem Berlitz. Odpolednem plným cizojazyčných her a písní provede i tentokrát Robert Kučera.
  • Lekce angličtiny se budou, stejně jako před prázdninami, konat každý čtvrtek v odpoledních hodinách v dětském světě Maxíkov. Členové věrnostního programu musí přihlašovat své děti vždy dopředu na webu Centra Černý Most. Více informací naleznete na Facebooku Centra Černý Most.

8. a 9. září – Víkend v Maxíkově s Andy Coconut

  • Od 10 do 18 hodin čeká na malé dobrodruhy v prostorách dětského světa Maxíkov bohatý program. Na 3D tiskárně si vytisknou magnety s maskotem Maxíkem anebo si v kreativní dílně zkusí vyrobit originální školní pomůcky. V herní zóně mohou využít X-boxu Kinect a trochu se po prvním školním týdnu odreagovat. Od 14 hodin se bude na děti těšit youtuberka a tanečnice Andy Coconut, se kterou si užijí spoustu legrace, tance a soutěží.
  • Pokud by někdo náhodou do Maxíkova netrefil, dovede ho tam maskot Maxík a jeho družina, kteří se budou po celý víkend pohybovat po centru a fotit se s návštěvníky.

Více informací naleznete na webových stránkách nebo na Facebooku Centra Černý Most.

Reklama