Duchové a strašáci - to je téma dnešního dne. Do redakční pošty nám dorazil další příběh, napsala ho čtenářka s nickem Katýsek.

K dyž mi bylo asi 13 let, zemřel mi děda. Přestala jsem tedy chodit do domu, kde bydlel i s babičkou. Babička nebyla hodná. V noci se mi zdálo, že jdu do kuchyně, kde děda lehával na posteli. Ležel tam v černém obleku a říkal mi, proč nechodím za babičkou, že ví, že nebyla hodná, ale že mám za ní chodit.

Hned další den jsem za babičkou šla. Další noc se mi zase zdálo o dědovi, vyšel ven z domu, opíral se o svoji hůlku. Já jsem tu hůlku vzala, mrštila jsem s ní  o zem a řekla mu: „Já už nechci, aby se mi o tobě zdálo!“ A on na to řekl jediné: „Oroduj za mě.“ A sen skončil.

Nechala jsem si tyto sny dlouho pro sebe, protože jsem ani neznala význam slova ORODUJ. Když jsem to později někomu vyprávěla, dávalo to smysl. O dědovi se mi už nikdy víc nezdálo. Na sny hodně věřím. Tenhle byl zatím ten strašidelnější.

Katýsek

Děkujeme za mrazivý příspěvek. Máte i vy nějaký? Máte doma malého strašáka? Pořídila jste si halloweenskou výzdobu? Podařilo se vám někoho opravdu vylekat, nebo naopak někdo vyděsil vás? Zažila jste situaci, kdy jste se opravdu něčeho bála? Máte v zásobě nějaký strašidelný příběh? Má se ve vašem okolí vyskytovat bílá paní, ohniví psi nebo zakopaný poklad?

Pochlubte se nám! Svoje příběhy nebo fotky s vaším komentářem můžete posílat až do dnešních 14.00 hodin na e-mail:

redakce@zena-in.cz

Došlé příspěvky budeme v průběhu celého dne zveřejňovat, a ty nejzajímavější, jak už bývá zvykem, odměníme.

Reklama