Jak už jsem psala, nevěřím v Boha, ale také ne na osud, spíš na velké štěstí, které mě v tu dobu provázelo. A to štěstí byla manželova matka. Bylo 4. března 1997, mého syna jsem si přivezla z nemocnice o pár dní dřív. Nic nenasvědčovalo budoucí možné tragédii. Syna jsem po koupání a nakrmení uložila do postýlky, přivřela dveře s tím, že syn bude spát. Za chvilinku přišla tchyně, že se jde podívat na Míšu, já jí řekla, že už asi spí, ale půjdu se potichu podívat. Syn ležel v postýlce a nedýchal, mohly to být 3 minuty, co jsem ho opustila. Kdyby tenkrát tchyně nepřišla, mohl být můj syn mrtvý. Zachránila jsem mu život a syna rozdýchala a zavolala záchrynku, ale bylo to to nejstrašnější, co mě v životě potkalo!!

Tak tomuhle se říká osudový okamžik s velkým O!! Asi má Míša svého anděla strážného, který ho v tom nenechal. Sláva bohu.

Simona

Napsat příspěvek k tak širokému, ale zároveň sofistikovanému tématu, jako jsou OSUDOVÉ OKAMŽIKY, vyžaduje zamyšlení a trochu toho soustředění. Ale já věřím, že se dnes sejdou opravdu zajímavé příběhy, která nás ostatní pohladí po duši a přinesou důkaz, že ne všechno se dá předem naplánovat.

Na vaše e-maily čekám na adrese:

redakce@zena-in.cz

Reklama