Každý z nás občas dietně zhřešíme - ať už při návštěvě oblíbené restaurace, slavnostní večeři pro rodinu nebo během obědové pauzy s kolegy. Stojí ale takové dietní uklouznutí za porušení pravidel našeho dietního jídelníčku a usilovných snah o snížení váhy? Většina z nás odpoví, že (spíše) ne. Proto vám spolu s internetovým portálem www.ZijZdrave.cz přinášíme spoustu tipů, rad a návodů, jak vyzrát na jídelní lístky v restauracích, záludnosti vaření doma a nepřibrat ani kilogram navíc.

Návštěva restaurace a chutné dietní vaření

zijOdborníci zapojení do projektu Žij zdravě, který zájemcům již čtvrtým rokem pomáhá se snižováním váhy, vám v únorových videích poradí, jak zjednodušit výběr pokrmu z jídelního lístku v restauraci, pokud se snažíte držet redukční dietu. Zároveň Vám poskytnou několik tipů, jak partnerovi a rodině uvařit zdravou a chutnou večeři u vás doma. Nejen že si všichni pochutnáte, ale zároveň neporušíte svou dietu a uděláte něco pro své zdraví.

Další nápady, jak zdravě, dietně a chutně vařit, jsme pro vás připravili v článkuZdravé jídlo nemusí být drahé – inspirujte se našimi recepty, ve kterém najdete tři zajímavé variace přípravy mořských ryb. Jak už naznačuje titulek článku, nemusíte se obávat, že vaše peněženka bude úpět pod tíhou výdajů za suroviny. Je až k neuvěření, že na každé z jídel vám postačí pouhých 30 korun na osobu.

Poraďte se s odborníkem online

zijPokud byste stále nevěděli, jak si správně vybrat jídlo v restauraci, a co dobrého připravit k jídlu sobě a svým blízkým, odborníci vám rádi poradí, a to i individuálně. Své případné problémy se změnou životního stylu, redukčním jídelníčkem, či výběrem potravin můžete konzultovat s dietoložkou, PhDr. Karolínou Hlavatou, Ph.D. Neváhejte a obraťte se na ní v únorové online poradně na Žij zdravě.

Registrujte se na www.ZijZdrave.cz a soutěžte o ceny.

Začít se zdravějším životním stylem, dietnějším jídlem a postupným snižováním váhy můžete kdykoliv. Pravidla, která pomohou v začátcích, naleznete přehledně uspořádaná na portálu Žij zdravě. Pokud se navíc zaregistrujete do Klubu Žij zdravě, získáte navíc spoustu výhod! Budete moci soutěžit o ceny, sbírat body, vést si online deníček vašeho energetického příjmu a výdeje nebo diskutovat s našimi odborníky. Když stihnete registraci ještě v únoru, můžete vyhrát jeden ze stylových krokoměrů.

vzp

Reklama