Milá redakce,

magazín Žena-in jsem náhodou poprvé otevřela letos na jaře. Nikdy jsem o něm neslyšela a nevěděla, jak to na takových internetových magazínech chodí.

Ale musím říct, že mě hned první návštěva dostala. Celou pracovní dobu jsem strávila čtením erotických povídek snad z celého archivu.

A tak to pokračovalo denně.

V práci jsem toho moc nestihla, zato články jsem hltala jedním dechem a reakce na články snad ještě víc. Po měsíci jsem se rozhodla zaregistrovat a moje první reakce na článek byla doslova zážitkem.

A teď?

Nedovedu si představit začít den ničím jiným, než zapnout počítač a u horkého čaje prolítnout, o čem to dneska zase bude, kouknout na vaření, co splichtit na večeři, zasmát se debatám  holek, občas něco přitlipnout ze života a těšit se, co  pěkného, užitečného a vtipného z Vás všech ke mně vypadne.

A i když nejsem zrovna typ, který chválí často a na potkání, myslím, že redakce si pochvalu opravdu zaslouží. Děláte svoji práci dobře a to, že se na Vás denně těší skoro 400 lidí, je toho, myslím, důkazem.

U Vašich stránek se odreaguju, posměju, poučím a někdy i pobrečím, ale hrozně mě to baví. A o tom to přece je.

A nakonec mi to nedá, abych taky nepochválila všechny holky, které magazín Žena-in mají rády stejně jako já a tráví tady každou volnou chvilku. Bez Vás by to nebylo ono. Jste skvělé. Všechny.


Krásný den přeje
Maši

Děkujeme, Maši, jsme opravdu rády, že jste si magazín tolik oblíbila (dokonce to vypadá, že kvůli němu ztratíte práci...). Mimochodem, těší se na nás mnohem více čtenářek. :-)

Děkujeme za pochvalu, vážíme si svých čtenářek, a proto jsme pro ně i dnes připravili soutěž. Získejte odměnu za svůj příspěvek. Více zde!

CHVALTE NÁS

 I my to potřebujeme slyšet.
Která z vás umí lépe pochválit?
Nic než pochvaly nezveřejníme!

 

Hlavně v pohodě...

 

Hodinovka probíhá do 10:00!!!

redakce@zena-in.cz


Reklama