O nehodě, která se přihodila v luxusní istanbulské restauraci světoznámého šéfkuchaře YouTuberce Kristýně Třešňákové alias Týnuš Třešničkové, toho média napsala už dost. S přítelem stáli u baru, když explodovala hořlavá tekutina z kanystru, který jeden z personálu přímo před nimi vyléval. Až nyní o incidentu Týnuš Třešničková veřejně promluvila a popsala hrozivé okamžiky, které jí změnily celý život.
 
Ve středu 17. července vydala první video po nehodě a devítiměsíční léčbě, kterou podstoupila na soukromé klinice v Turecku, v kterém se rozhodla promluvit o tom, co se jí vlastně stalo a jaké má následky. „Měla jsem vlastně popálený celý obličej, úplně celý obličej. Vlasy mi taky trošku uhořely,“ šokuje ve videu YouTuberka, která si ze začátku myslela, že oslepla. „Viděla jsme jen černo, ale naštěstí jsem stihla zavřít oči. První momenty jsme si myslela, že tam něco vybouchlo, že tam třeba spadla bomba,“ popisuje hrůzostrašné okamžiky. „V hlavě mi proběhla myšlenka, že třeba asi budu slepá, protože jsme viděla černo a neuvědomovala jsem si, jestli mám zavřené oči nebo ne.“


 
Po té, co se po devíti měsících zotavování na soukromé istanbulské klinice konečně vrátila do vlasti, začala na sociální sítě opět přidávat snímky. Všem bylo jasné, že oheň, který ji při výbuchu v luxusní turecké restauraci popálil, nezasáhl jen ruce a hruď, jak se ze začátku uvádělo v médiích, ale i obličej. Týna se sice snaží vše maskovat make-upem, ale následky jsou stále patrné.

Podle ní to byl osud, kterému se nešlo vyhnout. Svým videm chce nyní inspirovat lidi, kteří si zažili něco podobného. „Tyhle videa třeba pomůžou lidem, kteří prochází nějakým způsobem taky nějakou, nejenom popálením, ale jakoukoliv nemocí. Chci šířit nějakou message (zprávu), že život rozhodně po tom incidentu nebo po nějaký nemoci nekončí, ale že stojí za to bojovat dál. Život je nádhernej,“ vzkazuje na závěr videa.


 


 

Reklama