Moderní spotřebiče z prvotřídní černé kartáčované oceli s jemnou texturou uchvátí čistou estetikou. S precizně provedenými dvířky z jednoho kusu prémiové oceli, se solidními kovovými knoflíky a robustními ocelovými rukojeťmi novinka odkazuje na to nejlepší ze severského průmyslového designu. Povrch spotřebičů v měkké, matné černé barvě s decentní strukturou odráží světlo i teplo domova a zachycuje kuchyni jako místo, kde se odehrává život.63da5dc8a5e9bblobid0.jpg

Vůně a zvuky kuchyně: právě ty tvoří kouzlo domova. A designová řada Craft Black Steel vznikla proto, aby toto kouzlo oslavila. Zdánlivě chladný materiál - černá broušená ocel – najednou díky povrchové úpravě s hravou texturou ožívá a získává schopnost naznačit odraz světla, barev a pohybů, které se v blízkosti odehrávají.
Minimalistická estetika novinky s několika výraznými prvky je oproštěná od všeho zbytečného a neomylně odkazuje k tomu nejlepšímu ze skandinávské průmyslové tradice.

 63da5dcf6c84eobrazek.jpg

Za pozornost stojí i řemeslně dokonalé provedení - precizně tvarovaná dvířka a čelní panely vyrobené jen z jednoho kusu kovu, robustní ergonomicky tvarované rukojeti a dva kovové ovládací knoflíky.
 
Všechny tyto části tvoří jednotný celek, který dobře vypadá, perfektně funguje a vydrží dlouhé roky. Bezchybně se zabydlí v jakémkoliv prostoru, do něhož vnese nadčasovou krásu i radost z kreativity při vaření a setkávání s blízkými v samém srdci domova.
 
Špičkové technologie a funkce zase poskytnou potřebnou oporu, aby se domov stal místem plným pohody bez zbytečného shonu. V designové řadě Craft Black Steel najdete vestavné kombinované a multifunkční trouby včetně unikátní kompaktní trouby „5 v 1“ i ohřívací zásuvku pro dokonalý komfort i estetické umístění spotřebičů do esteticky bezchybné horizontální linie.
 
Kombinovaná trouba ASKO OP8687B

63da5de96c512obrazek.jpgLuxusní konvekční trouba ASKO OP8687B v designu Craft Black Steel zaujme na první pohled minimalistickým vzhledem z černě kartáčované oceli s jemnou odrazivou strukturou. A také precizním řemeslným zpracováním s dvířky z jednoho kusu oceli se solidními kovovými knoflíky a bytelnou ocelovou rukojetí, které odkazují na to nejlepší ze skandinávské průmyslové tradice. Trouba má objem 71 l, o komfortní obsluhu se postarají plně výsuvné teleskopické lišty na dvou úrovních se stop funkcí. Trouba využívá nucenou konvekci vzduchu a všechny další klasické způsoby ohřevu, ověřené šéfkuchaři. Je vybavena řadou funkcí a teplotní sondou, o perfektní čistotu se postará automatické pyrolytické čištění. Ovládá se dotykově přes dotykový barevný TFT displej, jako mají chytré telefony. Stojí 48 990 Kč (1 989 EUR).
 
Unikátní kombinovaná trouba „5 v 1“ ASKO OCSM8487B s mikrovlnami a párou

63da5df9d7524obrazek.jpgKompaktní trouba ASKO OCSM8487B z řady Craft Black Steel spojuje zcela unikátním způsobem pět pomocníků v jednom spotřebiči. Umožňuje vařit ve 100% páře, vařit s pomocí mikrovln, péct všemi obvyklými metodami pomocí horkého vzduchu, péct kombinací mikrovln a horkého vzduchu nebo pomocí páry a horkého vzduchu. Překonává přitom jednu obrovskou výzvu, a tou je použití mikrovln a páry najednou. Abyste mohli poskytnout tuto kombinaci, je potřeba zajistit, aby nebyl prostor trouby příliš vlhký od páry a mikrovlny neztratily účinnost. Trouba proto využívá systém Pure Steam, který odděluje kondenzovanou vodu od páry dříve, než se pára dostane do prostoru trouby. Systém 5 Air Flow zajišťuje spolu s klenutým vnitřkem trouby optimální proudění horkého vzduchu nebo páry kolem pokrmu pro dokonale rovnoměrný výsledek pečení. Invertorový systém šíření mikrovln vytváří na rozdíl od obvyklého pulzního systému nepřetržitý tok mikrovln a jídlo se všude zahřeje stejně. Stojí 62 990 Kč (2 569 EUR).
 
Ohřívací zásuvka ASKO ODW8127B

Ohřívací zásuvka ASKO ODW8127B s povrchem z černé kartáčované oceli skvěle doplňuje další spotřebiče řady Craft Black Steel. Slouží k ohřívání až 80 šálků nebo 20 velkých talířů, což je ideální při větším setkání. Jde využít i pro udržení pokrmu v teple,  pomalé vaření či rozmrazování. Hodí se také k estetickému dorovnání výškové úrovně kompaktní parní trouby nebo multifunkční trouby „5 v 1“ s výškou 45 cm do jedné horizontální linky s klasickou kombinovanou troubou při uspořádání spotřebičů vedle sebe. Všechny povrchy jsou hladké a snadno se čistí. Stojí 24 990 Kč (1 020 EUR).

„Vytvořili jsme řadu Black Steel jako esenci nadčasové elegance.
Je výjimečná svým designem, přesto harmonicky ladí se svým okolím.“

63da5e14094f8obrazek.jpg

 
Vincent Hofstee
designér sekce kuchyňských spotřebičů ASKO

Comfort Program

Luxusní spotřebiče ASKO se dají pořídit u vybraných prodejců nebo v designovém showroomu ASKO v Praze jako součást prémiové služby Comfort Program. Tato služba zahrnuje nadstandardní odborné poradenství při výběru i používání spotřebičů, každodenní asistenci při řešení nečekaných situací, dále 7letou záruku a možnost pořídit spotřebiče formou měsíčních úhrad po dobu jejich plánovaného užívání. Přináší zákazníkům ten nejvyšší možný komfort a je výhodná mj. i při pronajímání luxusních nemovitostí.

63da5d814e138obrazek.jpg