Co má Patrik Hezucký společného se sedačkami? A je to vůbec ten Hezucký moderátor, bavič a šprýmař? Ano, je to opravdu on, a „dělá“ do nábytku. Proto jste správně v rubrice Domácnost, a ne Bulvár. Návrhy jeho pohovek určitě stojí za pozornost.

Patrik Hezucký možná myslí na zadní kolečka a dal se na podnikání. Středem jeho zájmu se stal nábytek, bytové doplňky, ale i navrhování. Konkrétně design sedaček. Jak mu to jde, se můžete přesvědčit z obrázků.

sedačka

Ptáte se, co tam proboha dělají ty kozy? To je taková Patrikova recese, však ho znáte. Kozy jsou vtipným symbolem názvu firmy Cozy Concept.

sedačka

Takhle vypadá sedačka bez koz a Patrika

sedačka

Jinak určitě dává přednost „kozám“ dvounohým.

sedačka

Na laškování ve dvou je sice trochu malá, ale existuje i v třímístné verzi

Pokud se vám sedačky líbí a chtěla byste si nějakou pořídit, pak vězte, že se můžete stát spoluautorkou jejího designu. Nemusíte mít žádné školy, znalosti ani zkušenosti, stačí, když budete vědět, co chcete. Každý zákazník má možnost spolupracovat při výrobě objednaného nábytku. Může si sedačku přizpůsobit svým požadavkům, a to bez navýšení ceny. Lze si vybírat z několika desítek barev a materiálů.

Podívejte se na další varianty sedaček

černobílá

Černobílá verze sedačky, kterou si Patrik Hezucký navrhl v zářivých barvách. Na 2. obrázku

sedačka

Sedačka ve stylu třicátých let

sedačka

Dvoubarevná masivní sedačka pro maximální pohodlí

retro

Lehce futuristický design podtrhne i netradiční barevnost

Černobílá sedačka inspirovaná šedesátými léty

Černobílá sedačka inspirovaná padesátými léty

Co na to Patrik Hezucký? „U nás si může zákazník vytvořit vlastní vysněnou sedačku, může si vybrat vlastní materiál, barvu, švy a tak dále. Ve hře je pouze fantazie zákazníka, který si tak navrhne originální kus nábytku.

Sedačky a křesla jsou vyrobeny v Evropské unii, snažíme se o maximální ekologickou výrobu, a máme dokonce svou poradkyni v oblasti  feng shui.“

Lákalo by vás navrhnout si vlastní sedačku? Mě určitě!

Foto: cozy koncept

Čtěte také:

Reklama