Nedávno vzbudil vaši pozornost článek o módních prohřešcích proti stylu, který sestavila francouzská módní ikona Ines de la Fressange. Slíbila jsem vám pokračování, takže dnes bychom se mohly zaměřit na spodní prádlo, co říkáte?

pod

Myslíte si, že není vidět? To se mýlíte. Mnohdy si ani neuvědomíte, že  „maličkosti“, které nikdo nevidí, doslova bijí do očí a můžou váš styl dokonale znemožnit. Takže jdeme na to.

Podprsenka s gelovými průsvitnými ramínky

Ines: Za prvé: Když už chcete nosit šaty nebo topy bez ramínek, pořiďte si bez ramínek i podprsenku. A za druhé, stylová otevřeně ukázaná podprsenka je mnohem víc sexy.

Dana: Má naprostou pravdu. Já bych k tomu předala i další negativa. Pominu-li fakt, že prořízlá kůže „igelitem“ fakt není hezká, pod gelovými ramínky se kůže mnohem více potí a mnohdy je to bohužel i vidět. Je třeba něco dodávat?

Tanga k hodně nízkým bokovým džínům

Ines: Jedna z velkých záhad módy

Dana: A to asi nebyla v Čechách, protože tady by nevyšla z údivu. Tuhle kombinaci totiž většinou nosí ženy a dívky, které si to opravdu nemohou dovolit, ale svoji „kasičku“ vystavují na odiv, jako by na ni snad byly hrdé.

Viditelné podvazky

Ines: Pokud nejste na pódiu šantánu

Dana: Nedávno mi vyprávěla Klára Wimmerová, že takový model viděla v jednom supermarketu. Přestože ho měla na sobě opravdu hezká a štíhlá dívka, působilo to ordinérně a nevkusně. Chtěla mi ji vyfotit do módní policie, ale nakonec nenašla odvahu. A teď si představte, že takové punčochy si oblékne  žena s tlustými stehny... To by se líbilo snad jen Janu Saudkovi.

Žádná podprsenka

Ines: Je jedno, jak velká nebo malá prsa máte, tohle je vždycky chyba.

Dana: Je to zvláštní, ale znám poměrně dost žen, které chodí nahoře bez, a ještě jsou na to hrdé. Třeba jedna moje bývalá kolegyně. Pravda, podprsenku nepotřebovala, protože silikonová ňadra držela pěkně pevně na svém místě, ale pohled na neustále trčící bradavky kupodivu moc sexy nebyl.

Možná bych Innes rozšířila ještě o jeden nešvar.

Malé kalhotky pod upnutými kalhotami

Každý nemusí vidět, jak vám gumičky porcují zadek na několik dílů.

Napadá vás ještě něco, milé ženy-in? Klidně rozšiřte naši „galerii“ módních prohřešků o své postřehy. Příště bychom mohly probrat doplňky

Čtěte také:

Reklama