cl.jpg
Foto: Shutterstock

Článek spolu s krásnými fotkami, kde má na sobě drahé róby, vyjde v prosincovém čísle magazínu Vogue. Je to totiž právě prosinec, kdy na HBO Max přistane pokračování kultovního seriálu s názvem And Just Like That. Zkraťte si čekání pohledem na překrásné snímky, které herečka nafotila. 

Na obálku zapózovala Sarah Jessica Parker v béžových šatech bez ramínek s bohatou tylovou sukní, které byly poseté zlatými a stříbrnými aplikacemi ve tvaru květů. Šlo o model z kolekce Dolce Gabbana, který značka představila na přehlídce před několika měsíci.

Další fotografie, která bude součástí magazínu, ukazuje herečku v záplavě peříček. I když největší ozdobou je v tomto případě široký úsměv, který jí ubírá léta. Mintové šaty jsou od značky Fendi a herečka k nim obula třpytivé lodičky z vlastní kolekce.

Béžové šaty klasického střihu s růžovou výšivkou, které Sarah Jessica Parker oblékla na další snímek, jsou od Balenciagy. Výrazný doplněk tvořil v tomto případě klobouk s nápisy. Ten vznikl pod značkou Libertine.

K hereččiným modrozeleným očím se skvěle hodil další komplet. Šlo o květovaný korzet se sukní stejného vzoru značky Christopher John Rogers. Stylisté v tomto případě využili metodu vrstvení a top a sukni doplnili ještě modrými minišaty s balonovými rukávy Alexander McQueen.

Zdroje: Instagram And Just Like That Closet, Vogue, Instagram Vogue