Zpěvák chystá grandiózní návrat na světová hudební pódia!

Kariéra někdejšího krále popu Michaela Jacksona (50) vzala za své, když byl v roce 2005 obviněn ze zneužívání malých chlapců. Během vysoce sledované kauzy se však žádná z obvinění neprokázala, takže Jackson byl ve všech bodech obžaloby zproštěn viny.

Podle deníku The Sun chce nyní Jackson znovu vzkřísit svou někdejší slávu, aby dokázal, že je stále ještě v plné pěvecké síle a nepatří do starého železa.

Pěvecká legenda dojednává poslední detaily svého velkého comebackového turné, které by ho mělo vrátit zpátky na trůn krále popu.

„Zastihl jsem Michaela, když odlétal do Los Angeles, aby podepsal smlouvu na celosvětové turné.

Jedná se o třicet koncertů ve třiceti velkých městech po celém světě a bude to vážně bombastický návrat krále popu,“ prozradil jeden z Jacksonových přátel deníku The Sun.

Původně se uvažovalo o celoročním koncertování v Las Vegas, jak to již v minulosti udělala Celine Dionová nebo Barbara Streisandová.

„Než se zrodil nápad celosvětového comebackového turné, které by potvrdilo Michaelův kredit špičkového zpěváka, uvažovalo se o ročním zpívání v Las Vegas. Naštěstí se vydal jinou cestou,“ dodal zdroj s tím, že comebackové turné by mělo odstartovat v příštím roce.

Reklama