Také vás a vaši rodinu uchvátil příběh Pána Prstenů? Už jste viděli v kině všechny tři díly? Prožíváte to stejně jako vaše děti? Je přece krásné, ponořit se do magického příběhu plného napětí a alespoň na chvíli nemyslet na všední starosti. Určitě vás dojaly upřímné oči Froda, odvaha Sama, vtipnost Legolase a láska Aragorna a Arwen. Možná jste zavíraly oči před nechutnými skřety a odpornou pavoučí Odulou nebo před Glumem požírajícím svou „rybišku“. Oči vám nejspíš zalily slzy při závěrečné scéně, kdy se všichni klaní čtyřem malým Hobitům… Příběh, na kterém jste seděli přes tři hodiny v kině, vás natolik strhl, že jste ani nevnímali, že představení trvalo tak dlouho. Možná, když jste vyšli z kina, jste měli pocit, že se s filmovými hrdiny vlastně nechcete loučit.

 

Společnost Eurotel rozšířila nabídku svých mobilních služeb na motivy třetího dílu kultovní filmové trilogie Pán prstenů: Návrat krále. Díky tomu můžete mít své oblíbené postavy či melodie stále na očích – na displeji svých mobilních telefonů. Nabídka zahrnuje nová loga, tapety, spořiče, ale i vyzváněcí melodie či Java a SMS hry.

 

 

 

 

 

 

Co všechno je v široké nabídce služeb Pána Prstenů a jak si všechny tyto zábavné věcičky do svého mobilu stáhnout?

Na webových stránkách http://panprstenu.mobilgo.cz najdete širokou nabídku log, vyzváněcích melodií, obrázkových SMS a barevných fotografií ve formátu MMS. Letošní novinkou jsou barevná loga a vyzváněcí melodie, které promlouvají hlasem postav ze světoznámé filmové trilogie. Nová je také možnost zaslat MMS obrázky jako fyzické pohlednice na poštovní adresu. Většina služeb jako loga, MMS nebo tapety se váží k jednotlivým skupinám osob, které v příběhu vystupují. Postavy jsou rozděleny na čaroděje, Elfy, Lidi, Hobity a Trpaslíky. Pokud si vyberete jednotlivou kategorii, pak pod tímto heslem najdete vše – loga, melodie či MMS. Zvláštní a samostatnou kategorií je Glum, Zlo a Obecné. V Obecné kategorii najdete například logo Stromovous, Gondor, logo Pán Prstenů a mnoho dalších.

 

Pro objednání obrázku či melodie stačí zaslat odpovídající klíčové slovo a kód obrázku (například xlogo 8218) na telefonní číslo 999111. Polyfonní melodie lze objednat na čísle 999888, SMS hry jsou dostupné na čísle 999699. Podrobný návod je uveden také na internetových stránkách: http://panprstenu.mobilgo.cz. Z nabídky je možné vybírat rovněž pomocí interaktivního menu *111*13# či na wapovém portálu v sekci Náš TIP.

 

Eurotel ve spolupráci s New Line Cinema je jediným mobilním operátorem, který služby s touto tematikou v České republice nabízí.