palác FloraNávrat do školních lavic je pro většinu dětí po dvou měsících volna a her náročný. Celodenní zábavu s kamarády vystřídá pravidelná výuka, na kterou si musí opět pomalu přivyknout. Proto přichystal Palác Flóra ve spolupráci s městskou částí Praha 3 edukativní dopoledne, které děti zábavnou formou seznámí například s prací Městské policie hlavního města Prahy nebo zásahových jednotek. Na prostranství před hlavním vchodem Paláce Flóra se v úterý 8. září 2009  budou děti cítit jako v akčním filmu. V čase od 10.00 do 15.00 hodin se k nim ze střechy nákupní galerie spustí na lanech hasičská jednotka. K nahlédnutí bude zásahový požární automobil, sanitní vůz i technika a vybavení pořádkové jednotky Městské policie hlavního města Prahy, která také předvede zadržení nebezpečného pachatele. Program bude doplněn také o hry a soutěže, ve kterých si malí záchranáři zahrají o dárky věnované společností Vodafone. Děti si vyzkouší základy první pomoci, měření tlaku i resuscitaci. Cílem akce je připravit děti na to, jak pohotově reagovat na situace jim nebezpečné.

„Akci s názvem „Zpátky do školy trochu jinak“ jsme ve spolupráci s městskou částí Prahy 3 přichystali pro děti školního věku, aby věděly, jak se v nebezpečných situacích zachovat. Během edukativně zábavného programu se budou moci naučit základy první pomoci, poznat fungování integrovaného záchranářského systému a především si vše vyzkoušet,“ uvádí Zuzana Trédlová, marketingová ředitelka Paláce Flóra. „Programově nabité dopoledne odstartuje na prostranství před hlavním vchodem této nákupní galerie starostka městské části Praha 3 Milena Kozumplíková, její zástupce Jiří Matoušek a Daniel Reisiegel, poslanec a člen Rady městské části Praha 3,“ dodává Zuzana Trédlová.

palác Flora

Nejen v létě, ale také po zbytek roku číhají na děti různé nástrahy a nebezpečí. Pokud je chcete na tyto situace připravit, spojte příjemné s užitečným a přijďte dne  8. září 2009 od 10.00 hodin k Paláci Flóra. Zúčastníte se zábavného dopoledne s ukázkami atraktivních záchranářských dovedností, techniky a vybavení. Děti si budou moci například prohlédnout zásahové požární, sanitní a policejní vozy, naučit se první pomoc zraněnému i shlédnout slaňování hasičských jednotek ze střechy Paláce Flóra.

Přijďte s dětmi 8. září k Paláci Flóra a užijte si nevšední akční den!

Reklama