647877bff3c36obrazek.png

Česká značka Hollandia, lídr v prodeji kvalitních BIO jogurtů, uvádí od června na trh novou kelímkovou jogurtovou zmrzlinu, která doplní stávající řadu mražených nanuků a zmrzlinových kornoutů a zároveň rozšíří celou řadu BIO výrobků, které spotřebitelé vyhledávají na pultech obchodů i navzdory turbulentním změnám na trhu.

„Tímto krokem chceme uspokojit potřeby zákazníků, kteří na našich produktech oceňují zejména jejich přírodní a zdraví prospěšné složky i udržitelnost, která je klíčová v průběhu chovu i samotného zpracování surovin. Díky tomu, že jsme největším producentem bio mléka v Čechách, máme 100% kontrolu nad finálním výrobkem a můžeme tak bio původ našim zákazníkům garantovat,“ uvádí Jaroslav Semerák, marketingový manažer ze společnosti Hollandia, a dodává: „V segmentu bio zmrzlin, narozdíl třeba od klasických jogurtů, neměli zákazníci dosud příliš na výběr. I proto jsme se jim rozhodli nabídnout zdravé letní osvěžení v podobě BIO Jogurtové zmrzky.“

6478782c9cbc7blobid0.png

Všechny BIO produkty značky Hollandia jsou vyrobeny z mléka, které pochází z vlastní biofarmy na Karlovarsku, kde výrobce chová vlastní skot v souladu s podmínkami ekologického zemědělství, a tak od základu dohlíží na správný proces celé výroby.

Doporučená MOC novinky BIO Jogurtová zmrzka (420 ml) je 119,90 Kč. Je dostupná u vybraných maloobchodních a online prodejců.  

Reklama