Pryč jsou ty časy, kdy jsme musely na naši podlahu zakleknout a namáhavě leštit zastaralé vosky na parkety. Jsou tu nové výrobky, které šetří náš čas i kolena.

Jedním, a dle všeho tím nejlepším, je právě novinka značky Pronto - vosk na různé povrchy.
Je vhodný na podlahy z dlaždic, linolea, PVC, i mramoru a usnadňuje odstraňování případných nečistot. Přitom chrání povrch před mechanickým poškozením a jinými známkami každodenního používání.

 

Pokud máte podlahu dřevěnou, nabízí se již mnohými vyzkoušený Pronto vosk na podlahy dřevěné. Ten dodává dřevěným, laminátovým a parketovým podlahám přirozený lesk a umocňuje jejich krásu.

Díky speciálnímu složení chrání podlahy před poškrábáním a jinými známkami každodenního používání, chrání podlahy proti vlhkosti a pomáhá je udržovat čisté.

 

 

Oba dva výrobky mají velice snadné použití.
Mohou být použity jak v ředěné, tak i v neředěné formě a ani jedna varianta nepožaduje právě tak namáhavé rozlešťování. Obnovují zašlý lesk, chrání podlahy před poškrábáním a pomáhají je udržovat déle čisté.

 

Zeptali jsme se na význam vosku odborníka na slovo vzatého, truhláře Otty Tichého, z Prahy 10 Pitkovic:

 

Jaký je podle vás význam ošetření dřevěných povrchů voskem?

“Ošetření dřevěných ploch voskem skutečně přispívá k praktičnosti těchto materiálů. Na povrchu nezůstávají mapy nebo kroužky a údržba je po ošetření voskem o hodně snazší.
I při samotném utírání prachu vlhkých hadrem se nečistoty nerozmazávají, prach se nerozmaže. Navoskovanou podlahu nebo nábytek stačí většinou jen jednoduše setřít.“

 


Nechme se tedy zlákat odborníky a vyzkoušejme praktické vosky značky Pronto.
Usnadní nám práci a při troše štěstí i ohromí tchyni. To za pokus stojí, ne?

 

Nezapomeňte při nákupu vosku na jiné osvědčené výrobky značky Pronto.
K dokonalému úklidu se nabízí také Pronto mýdlový čistič, Pronto mýdlový čistič Orange a další novinkou je  Pronto odstraňovač vosku.

 

 

Reklama