Neuvěřitelný, ale pravdivý příběh své kamarádky nám poslala čtenářka s nickem Kaylie. Děkujeme

Takových věcí je, že se stanou, kde nemají a člověk by se nejraději propadl pár metrů pod zem. Neuvěřitelné množství. Ani já nejsem výjimkou.

Ale příběh, který chci psát, se nestal mně, ale mé kamarádce z města, které začíná na "P", ale název psát nebudu. Ale písmeno je to příznačné, jak uvidíte.

Kamarádka je velice krásná žena, která pečlivě dbá o svůj vzhled i rodiny, má dvě děti a to, co popíšu je už pár let zpět. Ačkoliv to k smíchu zrovna nebylo, směju se tu do klávesnice, prožít bych to nechtěla, ale nic lidského mi není cizí.

Kamarádka - ať to nezní tak komisně, budu jí říkat Eva, měla nějaký porouchaný metabolismus a trpěla úpornou zácpou. Kdo to prožil, ví, jak je to nepříjemné, stále se cítila nafouklá, bolelo jí břicho a už si nevěděla rady, k lékaři se jí nechtělo a tak si došla do lékárny pro kapičky. Vyfasovala Guttalax, doma pečlivě prostudovala příbalový leták a dala si příslušnou dávku kapek. A čekala... nic.

Druhý den si je dala znovu... nic!
Z toho celkem logicky usoudila, že jí dali bez předpisu nějakou slabotu a nakapala si jich "trošku " víc, jak usoudila, že by mohly pomoci. Přece si poradí, to by bylo!A bylo! Zase nic......!!!

Byl krásný den, tak se milá Evička vypravila s dětmi ven. Samozřejmě načesaná, perfektně nalíčená, v bílém kalhotovém kostýmku, dětičky - tehdy čtyř a dvouleté - načančané a vyrazili na procházku, něco hezkého si koupit, užít jarního sluníčka, prostě idylka.

Došli na náměstí, slunko svítilo, lidi zářili dobrou náladou a náhle Evička pocítila divné pnutí v břiše. Chvíli tomu nevěnovala pozornost, nebude si kazit krásný den, ale pnutí se stupňovalo a měnilo v křeče.
To se už ignorovat nedalo, zamířila honem k blízkému parku, ale ač zrychlila krok, že malý nestačil za ní běžet, nedoběhla.....

Přímo na náměstí se to stalo. Zatracené kapky! Zadržet nešlo nic, to bylo nad lidské síly, Eva bledá jako stěna, ale současně se jí ulevilo, leč za jakou cenu, bílé kalhoty už nebyly bílé a zastavit to nešlo...pro kamarádku je tohle rovnou důvod k sebevraždě, nebýt dětí...

Lidé ji s údivem obloukem obcházeli a děti nabíraly na pláč. Eva taky.
Ale naštěstí gentlemani ještě nevymřeli, pán, který šel kolem, okamžitě pochopil situaci, zelenou Evičku utěšoval, půjčil jí svůj delší plášť a kamarádka dorazila domů.
Konec dobrý - všechno dobré.

kYTICE

Pán si pro kabát přišel, až ho Evička donesla z čistírny a chodil tam tak dlouho, kontrolovat Evin zdravotní stav, až se z toho vyklubala svatba. Evička byla totiž rozvedená, on též.

Takže milé dámy, toto je i návod k seznámení s nejlepším manželem na světě, jak Evi říká, ale že bych to doporučovala, asi ne, jsou i jiné způsoby....

Kaylie

Posílám skutečný příběh, který se stal a manželé jsou spolu šťastní stále a na doplnění, na procházky chodí Evička už bez Guttalaxu, zato se třemi dětmi....

To je nádherný příběh.

Co vy na to, milé ženy-in? Dokážete si představit, co byste na místě Evy dělaly vy? Stal se vám někdy podobný trapas? Pomohl vám někdo? Pomohly byste vy ženě v podobné situaci? Co by se dáme na veřejnosti stát nemělo? Napište nám na dnešní téma.

Na vaše příspěvky se těšíme na adrese:redakce@zena-in.cz