samsung1.jpg

Jednoduchý odprodej
Služba „vyměň starý za nový“ nabízí snadné a rychlé řešení všem zákazníkům, kteří hledají způsob, jak naložit se svým starým zařízením (jakékoliv značky) a ušetřit na novém. Výkup je přitom velice jednoduchá záležitost a ihned při něm zjistíte přibližnou cenu. Stačí registrovat svůj starý telefon, hodinky či tablet a doplnit veškeré potřebné údaje, jako jsou značka a míra opotřebení. Použité zařízení se vám v souladu s odpověďmi na jednotlivé otázky nacení a vám se zobrazí výkupní cena. Poté už jen vložíte IMEI číslo svého nového Samsungu Galaxy A54 a přiložíte čitelnou kopii účtenky.

Odkoupený model pak stačí odevzdat do jednoho ze servisních center společnosti Samsung, která se nacházejí například v Praze, Brně nebo Ostravě. Popřípadě si můžete objednat jeho vyzvednutí přímo u vás doma. Po zhodnocení stavu použitého telefonu, hodinek nebo tabletu vám společnost ihned zašle jeho výkupní cenu. V rámci mimořádné akce teď navíc Samsung nabízí jednorázový bonus až 2 000 Kč všem zákazníkům, kteří si zakoupí právě zmiňovaný model Galaxy A54.

Podívejte se na video

Příklad v praxi při odkupu telefonu
A jak tedy službu využít? Řekněme, že byste rádi vyměnili svůj Galaxy A51 za nový Galaxy A54. Jednoduše navštivte stránky novysamsung.cz a vyberte, jaké zařízení prodáváte – tedy v našem případě Samsung Galaxy A51. Poté zvolíte barvu a odpovíte na několik otázek. Pokud máte telefon jen mírně opotřebený, bude výkupní cena 2 400 Kč. A protože jste si zakoupili nový Galaxy A54, získáte navíc dalších 2 000 Kč. S tímto bonusem tak budete mít zbrusu nový telefon Galaxy A54 o 4 400 Kč levnější. Z původní ceny 10 990 Kč se tedy dostanete na pouhých 6 590 Kč.

649a9e0d51fcfsams1.jpg

Příklad v praxi při odkupu tabletu
Kromě telefonu od vás Samsung odkoupí i starší hodinky nebo tablet. Stačí vám na zábavu a projíždění sociálních sítí telefon? Prodejte svůj tablet a získejte zbrusu nový Galaxy A54 s 6,4" FHD+ Infinity-O displejem. Opět stačí navštívit stránky novysamsung.cz. Zadejte danou značku a model tabletu, například Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G a vyplňte potřebné údaje. U funkčního přístroje bez opotřebení vám Samsung nabídne výkupní cenu ve výši 6 400 Kč a k ní bonus 2 000 Kč za nákup nového Galaxy A54. Díky službě trade-in a speciální akci tak tento telefon pořídíte za těžko uvěřitelných 2 590 Kč místo původních 10 990 Kč.

Mimořádnou nabídku s bonusem až 2 000 Kč při nákupu nového smartphonu
Galaxy A54 můžete využít až do 30. června.

Všechny probíhající akce s výkupním bonusem najdete na www.novysamsung.cz.

sams.jpg
 

Reklama