sbal

Určitě jste někdy potkala svůj mužský ideál a rozhodla se, že musí být váš. Jenže jak na to? Univerzální rada asi neexistuje, protože stejně jako ženy, je i každý muž originál. A každý má i jiný vkus.

Sám za svůj typ chlapů musím říct, že jsem povídací a náruživý, a to jak na sex, tak na jídlo. Když mě tedy žena chce dostat, musíme si rozumět, musí se mi samozřejmě vzhledově líbit, musí mi dobře uvařit a musí mě svést.

Abych zde neházel moudry jen já, zeptal jsem se i dalších chlapů v redakci, jakým způsobem je žena zaručeně sbalí?

cejkaLukáš Čejka

Mě utáhne na žvanec (smích).

Radek KřížRadek Kříž

Když nebude sedět sama v koutě a čekat, že si jí všimnu. Musela by to udělat jako moje žena, když mne balila. Povídat si se mnou, mile se usmívat, mile naslouchat, sem tam oponovat, ale ne moc. Při prvním loučení dát najevo, že mne chce také ještě v budoucnu vidět.
A nesmí být šedá či černá myš ani vyloženě výstředně oblečená. Měla by ukázat své tělesné přednosti, ale ne zcela odhalit. A nesmí mne hned první večer porazit v páce, neb to by moje ješitnost nesnesla.

Návod: Jak sbalit chlapa

Přijde mi, že to, co jsem se dozvěděl, by se dalo shrnout do třech bodů, které budou fungovat na většinu mužů...

  • Buďte sebevědomá

Puťka, která čeká na to, až její kohoutek přijde a odvede si ji do kurníku, asi moc chlapů neosloví. Zato žena, která je středem pozornosti, neuhýbá očima (a pokud, tak jen velice promyšleně) a dovede se s mužem bavit na úrovni, taková žena musí okouzlit každého.

  • Buďte přitažlivá

Neříkám, že se mi líbí přehnaně napomádované paničky, to ne. Dokonce musím říct, že mnoha ženám sluší, když jsou nenalíčené, jak se říká „přírodní“. Každá žena by měla vědět, co jí sedí, a podle toho se i oblékat a upravovat. Nemá ale smysl řídit se všemožnými radami odborníků na krásu, když vám to sluší a víte o tom, je to na vás vidět - přitažlivost je hlavně o pocitu. Oblékněte si tedy to, co vám sekne nejvíc, a vyrazte na rande.

  • Sveďte ho

Když už je háček nahozený a rybka se chytí do vaší sítě, nečekejte. Chlapi jsou většinou do všeho hr. Pozvěte ho k sobě a připravte si intimní chvilku dopředu. Určitě nepohrdne nějakou vaší kuchařskou specialitkou - jen lehkým zákuskem před romantickou, prolíbanou a vášněplnou nocí. Ale pozor! V pravý čas zatáhněte za brzdu. Neodevzdejte se mu hned první večer, svádějte ho a dovolujte mu při každé schůzce o trochu víc. Budete ho tak podvědomě dráždit a bude na vás myslet, i když zrovna nebudete spolu. Sama už vycítíte, jak dlouho muže takto dráždit, je ale důležité nepřehnat to. Každopádně byste si ale měla nějaké to dráždění vymyslet i na dobu, kdy už budete spolu déle, měla byste mít nějaké to erotické tajemství stále v zásobě.

Reklama