Hezké pondělí Vám přeji.

Já mám historku s pícháním uší a 2 dírkami, které jsem si musela udělat(vsadila jsem se).

Bylo to v ZŠ, chtěly jsme se líbit klukům a taky být „frajerky“. Tak jsme si vzaly z domu jehlu, sirky a pár na pouti koupených náušniček za dvacetikorunu.

O přestávce jsme zašly na WC, tam jsme se zavřely a nahřály si jehlu a začaly si píchat uši, já byla jako druhá a koukala jsem na kamarádku, která se třepala a stále mi říkala: „Ten Tomáš za to stojí". Kapala krev, já jsem bledla a měla strach a začala jsem od toho couvat. Potom si tam nasadila náušnice a se zakrvaveným svetříkem šla do třídy. Já tam stála jako sloup a dívala se na tu jehlu.

Utekla jsem ze školy domů, brečela jsem a pak přišel můj starší bratr, řekla jsem mu vše a on mi řekl: „Tak ukaž, udělám ti to, já už mám dvě," koukala jsem, nevěřila svým očím. Vydesinfikoval mi to, píchl mi dvě dírky a já byla ráda, že je mám. Rodiče si toho všimli, otec mi řekl, že by mně spíš slušela perlička a maminka mi tenkrát jednu vrazila a řekla, že jsem hezká i bez těch dírek v uchu. Od té doby jsem si tam nic nedávala a zarostlo to.

M.


Děkujeme za krásný příspěvek :). Tak trochu jsem doufala, že jste některá zažila takovouhle klasickou historku s pícháním uší na WC :). U nás na škole to provozovali kluci, když začalo být v módě nosit jednu náušnici, a protože to neuměli, bylo to občas docela „krvavé" :).

Máte také nějaké „náušnicové" historky? Podělte se o ně s námi na redakce@zena-in.cz!