Letní jazykové kurzy jsou čím dál oblíbenější. Můžete se seznámit se zajímavými lidmi, naučit se nový jazyk, nebo naopak oprášit již pár let nepoužívanou angličtinu či ruštinu. Že ale učení se není jen nudné biflování, se nás snaží přesvědčit nové trendy přicházející ze zahraničí.

Jazyková škola Skřivánek připravila pro všechny zájemce o prázdninové jazykové kurzy novinku, kterou představují zážitkové kurzy. Kdo by se nechtěl naučit jazyk, a přitom se dobře pobavit? Ve Skřivánkovi na vás čeká cyklovýlet, vaření, výstavy, ale i jóga či čím dám oblíbenější Feng Shui. Kurzy budou probíhat po celé republice a záležet bude jen na zájemcích, čemu dají přednost.

skřivánek

Více o zážitkových kurzech se můžete dozvědět zde.

Jedete na dovolenou a bojíte se, že se nedomluvíte? Není třeba. Můžete se zapsat do tematického kurzu. Během 8 vyučovacích hodin proberete všechna důležitá témata od dopravy a ubytování počínaje, přes restauraci a kulturu, až po počasí.

Kdo dává přednost tradičnějším metodám výuky, na toho čekají intenzivní jazykové kurzy angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, či italštiny, či příprava k maturitě.

Více informací naleznete zde.

O společnosti Skřivánek, s.r.o.

Skřivánek je největší jazykovou agenturou ve střední a východní Evropě. Jeho pobočky najdete v 19 českých městech a v 15 zemích světa (Polsko, Maďarsko, Slovinsko, Bulharsko, Německo, Slovensko, Litva, Belgie, Estonsko, Velká Británie, Čína, USA, Rusko, Japonsko, Brazílie). Jazykové služby si můžete objednat ve více než 40 jazycích. Přes svou velikost a progresivní vývoj v metodice však Skřivánek zůstává českou firmou s více než dvacetiletou tradicí poskytování jazykových služeb. Od roku 2008 je Skřivánek členem Asociace jazykových škol a agentur.

skřivánek

Reklama