Všichni jsme již nějakou dobu zaznamenali fakt, že se stále dříve stmívá. Doba, kdy nastanou kratší dny, je časem, kdy mě začínají přitahovat či oslovovat různé tajemné proudy. V podzimních měsících snad víc než kdy jindy. A přišlo to i letos.

V době, kdy jsou dny plné slunce a venku teplo, mi na mysl přicházejí informace o květinách nebo podobná lehká témata. Jak vzduch začne těžknout blížící se zimou, vyplouvají na povrch věci svou podstatou spíše těžší, tajemnější a vážnější (v dobrém slova smyslu).

bylas.jpg

To, co mě zaujalo nedávno a o co bych se nyní s vámi ráda podělila, jsou kouzla Ileany Abrevové - kubánské čarodějky. Jedná se o čarování za pomoci koření! Koření - už to slovo má zvláštní voňavou podstatu, i když - v okamžiku, kdy toto slovo čtu či slyším, představím si ihned to perníkové. :-)

Ileana je zprostředkovatelkou mnoha věcí magických a její práce je vskutku zajímavá, ať již svíčková magie, kouzla s barevnými stužkami, s minerály, nebo dokonce kbelíková kouzla a mnoho dalších.

Kouzla vonící po koření

Pro přivábení lásky, po které toužíte:

Vyberte si jablko, které s chutí sníte a vyberte jadérka, ta nechte položená na bílé látce ve stínu a nechte je uschnout. Po uschnutí je posypte levandulovou drtí a uložte pod polštář, přivábí vám lásku, po které dlouho toužíte…

Toužíte-li být milováni:

Smíchejte usušené okvětní lístky rudé a bílé růže, přimíchejte trošku skořice a anýzu. Jemně promíchejte a uložte do růžové krabičky, s rukou napsanou poznámkou, že od této chvíle vás nadosmrti bude někdo milovat. Na papírek připište své jméno a poté krabičku zavřete…

Chcete-li být přitažlivý:

Noste při sobě tři vanilková semínka.

Uzdravení zlomeného srdce:

Vyhledejte pěkný jilm a obejměte ho. Přejte si, ať vás uzdraví z nešťastné lásky. Jako poděkování za vyléčení zlomeného srdce stromu věnujte nějakou minci.

Toužíte-li po zážitcích:

Než si vyrazíte do města za zábavou, nasypte si do bot trochu skořice. Takové boty vás potom ponesou tam, kde je zábava a lidé, se kterými bude radost se sejít.

Jak zjistit, jestli vás někdo miluje:

Na papírek napište celé jméno člověka, o kterého se jedná, poté na něj vyskládejte hromádku kaštanů, velmi brzy dostanete odpověď na svou otázku. :-)

Pro plnou peněženku:

Nasypte si mezi bankovky muškátový oříšek - penízky se vám rozmnoží.

Pro úspěch v podnikání:

Za dveřmi vaší firmy nebo kanceláře mějte misku se sezamovými semínky, na které nasypejte trošku zlaté barvy.

Pro životní úspěch:

K dosažení úspěchu v životě u sebe neustále noste kousíček zázvorového kořene.

Ať je vám přáno:

Vždy mějte doma mísu plnou směsi ořechů, každé ráno při odchodu z domova si s sebou vezměte jeden oříšek pro štěstí a večer ho pak nechte u dveří své banky.

Je také dobré mít doma mísu s mincemi, na které nasypete trochu šafránu, mince na míse se budou rozhojňovat. Výborná je i borová šiška nošená jako přívěšek u klíčů, kterou každé ráno ponoříme do lístků rozmarýnu, aby bylo dost peněz a štěstí.

Mohlo by vás také zajímat:

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama