Doplněk stravy Naturevia Omega 3 Smart Kids má podobu želé s ovocnou příchutí. Jeden kousek želé obsahuje 360 mg omega 3 a má pouze přírodní složky. Je tedy zcela bez cukru, bez chemických přísad a zcela bez rybí pachuti. Díky unikátní výrobní technologii se z želé omega 3 uvolňují v podobě emulze mikroskopických kapiček oleje, což je stejné, jako když je přirozeně přijímáme při konzumaci ryb. Jsou proto mnohem lépe vstřebatelné než z jiných doplňků stravy.

64f06eeab0c67obrazek.png
Doplněk stravy

Julie (38)

Mám dvě malé děti, šestileté a čtyřleté, o jejichž zdravý vývoj velmi dbám. Snažím se dopřávat jim zdravou, pestrou stravu, ale není možné, aby den co den konzumovaly vše, co jejich tělo potřebuje. Vůbec se tedy nebráním vhodným doplňkům stravy. Proto jsem neváhala ani vteřinu při nabídce testování doplňku stravy Omega 3 Smart Kids od NatureVia, který je zdrojem omega 3 mastných kyselin z rybího oleje a chia semínek. Líbí se mi, že obsahuje pouze přírodní složky – je obarven paprikou, ochucen skutečným ovocem a nenajdete v něm ani umělá aromata. Jeho vůně i chuť (jahoda a citron) jsou velice jemné a rozhodně ani vzdáleně nepřipomínají rybinu. Absolutně nepoznáte, že konzumujete cokoli vytaženého z vody! A je to vidět i na ochotě dětí k jeho konzumaci. Každé ráno si samy poctivě a s chutí po jednom „bonbonu“ vyloupnou. Až dojde, nebudu váhat pořídit ho znovu. 

64f06f4113c34obrazek.png

Vendula (43)

Kdo by nechtěl dopřát svému dítěti to nejlepší? Mám dvě dcery ve věku čtyři a jedenáct let a obě dvě jsou velmi aktivní a šikovné holky. A i přesto, že se snažím dbát na jejich výživu, doplňky stravy nezatracuji, naopak. Jsem přesvědčená, že právě omega-3 mastné kyseliny má smysl dětem dodávat nejen kvůli lepšímu vývoji, ale také obranyschopnosti. V jedné ze studií jsem se dočetla, že právě za špatnou imunitou může stát deficit těchto mastných kyselin. Dcery neměly s želé bonbony žádný problém a velmi rády je konzumovaly. Já velmi oceňuji, že jsou bez přidaného cukru a navíc jsou čistě přírodního původu a bez barviv.

64f06f7b73633obrazek.png

Šárka (39)

Velmi snadno polykatelná forma želatinových kapslí s hladkým povrchem a zářivou barvou syna nadchla. Velkou výhodou pro rodiče je, že se vám olej už nikdy nevyleje při případném souboji s dítětem. :) Přírodní složení želé jen kvituji. Účinek jsme nemohli příliš posoudit, ale věřím, že to funguje. 

Zuzka (48)

Moje třináctiletá dcera je dost vybíravá v jídle. Protože mi záleží na jejím zdraví a vím, jak důležitá je vyvážená strava, snažím se jí nezbytné látky dodávat také prostřednictvím doplňků stravy. Největším kamenem úrazu jsou u nás potraviny, jež obsahují omega 3 nenasycené mastné kyseliny. Ty se vyskytují běžně například v tučných rybách. Ostatně i z toho důvodu se kdysi podával dětem rybí olej. Tyto látky jsou důležité mimo jiné pro normální činnost mozku, což znamená, že mají vliv i na soustředění a paměť. A právě tohle teď bude se začátkem školy aktuální. Možnost testovat doplněk stravy Naturevia Omega 3 Smart Kids jsem proto uvítala s nadšením. Produkt má podobu želatinových kapslí, které připomínají bonbony. Je skvělé, že obsahují přírodní látky a nenajdete v nich umělá aromata ani barviva. Nemohu zatím posoudit, zda tyto kapsle pomohou k lepšímu soustředění a podpoře imunity, ale je skvělé, že něco takového na trhu je a že to dětem chutná! Budeme v užívání pokračovat i v průběhu školního roku. 

64f885fd1c538obrazek.png

Bára (47)

Můj dvanáctiletý syn Péťa miluje bonbony, které se mu ale snažím dávat minimálně. Dobrým řešením jsou želatinové doplňky stravy, které obsahují různé důležité látky. Ty mu dávám naopak ráda, protože vím, že jsou pro něj přínosné. Takovým přípravkem je i doplněk stravy Naturevia Omega 3 Smart Kids. Líbí se mi, že obsahuje mimo jiné omega 3 mastné kyseliny, které prospívají nejen mozku, ale i srdci. Právě tyto látky jsou totiž v potravinách, které Péťa moc rád nemá. Stačí jeden "želatinový bonbon" denně a jsem v klidu. Péťovi moc chutnají a každý den ráno se těší, až si ho dá. Líbí se mi, že Omega 3 Smart Kids neobsahují žádnou chemii. Krásně voní a jsou atraktivní na pohled. Určitě u nich zůstaneme.   

www.naturevia.cz

64f06e6cad302obrazek.png

Reklama