Jste tvořivá, hravá? Pak se vyfoťte, vystajlujte a zapojte do soutěže o skvělé ceny v kategorii „Foto". A jestli máte chuť poslat do soutěže i vlastní video, pak můžete získat 50 000 Kč! Popusťte uzdu své fantazii a natočte cokoliv o got2b, o svém účesu, o háru vašich kámošů či o svých úspěšných i méně úspěšných pokusech o super styling. Pokud budete na videu opravdu neodolatelná, máte velkou šanci vyhrát. Super ceny totiž fakt stojí za to! Třeba se usměje štěstí zrovna na vás a stanete se výherkyní krásných cen!

O čem soutěž je? Jaká jsou pravidla a co můžete vyhrát?

got2beKategorie FOTO: Vložte do editoru svoji fotku a vystajlujte si účes. Tvůj výtvor se automaticky uloží do galerie, kde pro něj pak každý může hlasovat. Rozešlete svoje dílo kámošům a známým, ať můžete začít sbírat hlasy. O vítězích soutěže totiž rozhodně nejvyšší počet získaných hlasů. Každý den můžete hlasovat pro každý vložený materiál jedenkrát.

CENY: Každý týden budou odměněny 3 fotky s nejvyšším počtem hlasů. Jejich autoři získají styling got2b na celý rok. Ty nejlepší ceny ovšem čekají na ty, kteří nasbírají nejvíce hlasů za celou dobu konání soutěže. Se svojí vystajlovanou fotkou tak můžete navíc hrát o: videokameru, fotoaparát, fén, žehličku na vlasy nebo třeba jeden z cool zážitků.

got2beVYHODNOCENÍ: Soutěž probíhá od 16. 9. do 6. 11. 2009. Každé kolo trvá vždy 1 týden (první - rozjezdové - kolo potrvá 2 týdny), vyhlášení výherců se uskuteční vždy následující den po skončení daného kola. Absolutní vítěze kategorie NEJ foto a NEJ video vyhlásíme 11. 11. 2009.

Potřebuješ do toho dostat trochu dynamiky? Tak natočte VIDEO a vyhrajte 50 000 Kč nebo třeba televizi!

Více se dozvíte v podrobných pravidlech soutěže.

Ceny:

Kategorie Video

1. místo – 50 000 Kč
2.–5. místo – televizor Philips
6.–10. místo – got2b styling na celý rok (13 ks)

Kategorie Foto

1. místo – kamera SONY
2. místo – fotoaparát SONY
3. místo – poukaz na zážitek od firmy Allegria v hodnotě 5 000 Kč
4.–8. místo – fén nebo žehlička na vlasy Philips
9.–15. místo – got2b styling na celý rok (13 ks)

Více na http://www.got2bfun.cz/

Pokud se chcete zapojit do této soutěže, máte nejvyšší čas. Soutěž probíhá pouze do 6. 11. 2009

 

Reklama