Jakub D. KočíDobré ráno, milé čtenářky!

I když by se patřilo spíš říct: Dobrý večer! Tuhle novinku jsem si totiž nachystal dopředu již včera, dokud byl zážitek čerstvý. Navíc je docela dobře možné, že právě teď ještě nejsem v práci a novinka vyšla automaticky, protože mě paní doktorka ještě poslala na odběry.

Co se vlastně stalo?

Už nějakou dobu mě tlačí na hrudníku a pod levou lopatkou. O víkendu to dospělo až do té fáze, že jsem občas musel polehávat a drobně jsem usínal. A tak jsem ženě přiznal barvu. Nejdřív mi chtěla volat sanitku, ale přemluvil jsem ji, že si zajdu v pondělí k doktorce sám, což jsem i měl v plánu, ale nestihl jsem ji. Tak jsem se vydal za doktorkou až v úterý brzy po poledni.

Paní doktorka mě poslala na EKG, kde zjistili, že motor mám v pohodě. Celá podivná únava je tedy záhadou, ale nejspíš je to od páteře, protože prostě blbě sedím u počítače. Každopádně jsem dostal ještě za úkol dojít si dnes na odběry.

Uf - popravdě se mi dost ulevilo, že to srdcem není. Tak uvidíme, jak to bude dál. Ale v souvislosti s tím, že si teď připadám jako největší hypochondr, mě napadlo minitémátko na dnešní den.

Posílejte mi dnes na e-mail redakce@zena-in.cz vaše humorné příběhy o hypochondrech. Až se vrátím z odběrů, vrhnu se na ně, prozkoumám je, ty zajímavé uveřejním a nejvtipnější odměním nějakou zajímavou cenou. Příběhy posílejte tak do půl čtvrté, abych je ještě stihl zpracovat.

Váš zcela zdravý nemocný,
Jakub

Hrajte dnes soutěž: Vyřešte kvíz!

Reklama