Italská kosmetická značka Natinuel má v České republice teprve krátkou historii, ale její pověst ji předchází a těší se mimořádným úspěchům jak v profesionální péči o plět v kosmetických salonech, tak na poli domácí péče. Co to vlastně Natinuel je a proč je tak mimořádně oblíbený? Produkty značky Natinuel nabízí široký sortiment tak, aby vyhověly specifickým potřebám každé ženy. Jde o ucelený systém péče o tělo a tvář, jenž vznikl spojením medicíny a estetiky, umožňující překonat zastaralý koncept běžně používané kosmetiky při profesionální péči. Natinuel otevírá nové obzory a možnosti v oblasti aplikace molekulárních bioceutik v estetickém neinvazivním přístupu při péči o pleť.

natNatinuel jsou bioceutika při jejichž realizaci stáli profesionálové specializovaní na různé oblasti estetické medicíny,  dermatologie, farmacie a kosmetologie. Bioceutika jsou výrobky, jejichž síla,  potenciál a jedinečnost je odlišují od jiných estetických výrobků. Výroba produktů Natinuel a jejich reálná hodnota je podložena skutečným vědeckým výzkumem  a v konfrontaci jak s laiky, tak s lékaři svou účinností a kvalitou nezvratná. Bioceutický produkt je výrobek nové generace vysoké dermatologické aktivity. Používají se pouze látky, u kterých je prokázána vědecká účinost a jejichž biochemický mechanismus působí na různé typy kožních buňek. Bioceutika jsou schopny selektivně působit na různé strukturální změny v celém orgánu kůže a v podkoží.

Výroba kosmetiky Natinuel je výhradně  realizována v Itálii a je určena pro profesionální odbornou práci pro mimořádný efekt. Zároveň nabízí také produkty pro domácí péči.

Změna, kterou přínáší Natinuel, je opravdu úspěšný boj proti stáří. Díky multifunkčním vlastnostem produktů z domácí řady Natinuel, stačí každý den aplikovat jeden produkt na kůži. Používáním domácí péče řady Natinuel výrazně ovlivňujete působení salonního ošetření Natinuel a maximalizujete péči a ochranu Vaší pokožky. Při profesionálním  ošetření Natinuel se intenzivně ozdravuje pokožka,  následnou domácí péčí se završuje regenerace a návrat přirozených vlastností pokožky.

Bioceutika Natinuel léčí projevy kůže a zárověň jde o spojení péče o tělo a duši. Zrychlené životní tempo,  zhoršené podnebí, méně kvalitní strava, přítomnost alergenů v okolí i další aspekty přímo souvisí i se stavem duše, který se může odrážet i ve stavu, vzhledu naší  pleti.

 „V JEDNODUCHOSTI JE KRÁSA NADČASOVÉHO KOSMETOLOGICKÉHO OŠETŘENÍ NATINUEL“

nat1Natinuel přináší světový patent, novinku z oblasti interaktivity. Interaktivita revolučním způsobem převrací pojem „ošetření“. Už nejsou žádná omezení pro aplikaci.
Každá jednotlivá mikro i makro zóna obličeje, krku a dekoltu může být ošetřena odlišným způsobem, variabilně a bez daných standardů jak z hlediska času, tak typu produktu. Interaktivní ošetření je synergie souboru látek s vysokými biochemickými a dermatologickými účinky, působící současně a zároveň cíleně na strukturální i funkční změny způsobené chronostárnutím i fotostárnutím.

Natinuel usiluje o zachování biologického základu kůže. Nestačí si dávat pozor pouze na vrásky, kožní skvrny a gravitační působení na kůži - dnes má výzkum nový cíl. Už se nezaměřujeme pouze na „příznaky“, ale s více komplexním pohledem, na kůži - usilujeme o rozšíření účinnosti jejího metabolismu.

Natinuel je výsledkem motivace velmi renomovaného dermatologa s obrovským týmem lidí, které spojovala vize nové kosmetiky, nové kosmetické péče o pleť, řadě kosmetických produktů věnující se péči a zdraví pokožky, a bude založena na nejnovějších výsledcích výzkumu a inovacích v dermatologii a estetických zkušenostech v konsolidovaném odvětví.

Základní charakteristika Natinuel: Je to odpověď na požadavky Vaší pleti: Představuje ideální propojení mezi medicínou a estetickou, které umožňuje překonat nyní již zastaralý koncept používané kosmetiky a otevírá nám nové obzory a možnosti v oblasti aplikace estetických molekulárních bioceutik. Jakýkoliv výrobek, pro profesionální nebo domácí péči, obsahuje řadu vybraných účinných látek, působících synergicky a cíleně na různé kožní projevy. Jedná se o nejnovější generaci produktů.

Pravidelná hydratace – Natinuel HYDRA-GEN

nat2Základem krásné pleti je pěstěná a zdravá pleť. K tomu Vám pomůže nejen čištění pleti kvalitními kosmetickými přípravky, pravidelná exfoliace, ale zejména pravidelná hydratace pleti. K tomu Vám ideálně poslouží přípravek pro domácí péči lehký nemastný krém pro všechny typy pokožky –  Natinuel Hydra-Gen.

Intenzivní hydratační krém, regenerační krém pro všechny typy suché pokožky (hrubá s nadměrnou aktinickou kůží a narušenou rovnováhou zvlhčování). Poskytuje pleti intenzivní hydrataci a zabraňuje vysoušení pokožky, urychluje zotavení, snižuje sklon k podráždění kůže a chrání ji před nepříznivými účinky vnějších faktorů, posiluje bariéru kůže.

Aktivní složky: kyselina fytová, fosfatidylcholin, trealix, NSLE, hydraprotectol MS , 50 ml

Cena –860,- kč, www.natinuel.cz

CROMO PLUS SPF 20

nat3Ochranný sprej na obličej a tělo. Bioceutika poslední generace produktů z řady pro intenzivní anti-aging u fotostárnutí. Chrání pokožku před nepříznivými vlivy volných radikálů, chrání buňky před škodlivými účinky UV záření. Umožňuje udržet vaše opálení déle.

Aktivní složky: biomimetic MSH peptidy, tripeptid 33, astaplancton complex, UV filtry, 100 ml

Cena – 1 000 kč

www.natinuel.cz

Reklama