profimedia-0591566890.jpg
Foto: Profimedia

Natálka je tak jednou z mála osob, kterou pandemie nepoškodila, ale naopak jí pomohla k vytouženým snům. Momentálně neví, kam dřív a za dva měsíce toho stihla tolik, co jiné ženy za dva roky.

Svatba na první pohled a spolupráce
Natálie Mykytenko se prý zúčastnila reality show Svatba na první pohled, aby zkusila něco nového. Podle kritiků se ale jednalo o dobře promyšlený tah, který ji měl zviditelnit v českém rybníčku slávy. Pravda je taková, že blonďatých sestřiček běhá po Čechách několik, a nebýt zmíněné reality show, byla by cesta trnitá. Natálka podle toho, co předváděla před kamerami, ani trochu netoužila zůstat se sympatickým ženichem, naopak se jen modlila, aby už její utrpení skončilo. Vyplatilo se vydržet. Díky své účasti získala zájem bulváru a desítky tisíc sledujících na Instagramu, a tím pádem i mnoho nabídek na spolupráce se značkami, ze kterých se sypou zlaťáky.

Plastika prsou
Některé spolupráce ale nejsou placené penězi, ale formou takzvaného barteru. Šikovné Natálce se povedlo zajistit si operaci ňader a ze svých přírodních dvojek si nechala vyrobit bujné čtyřky. Bulváru se svěřila, že svá nová ňadra miluje a ráda se s nimi mazlí.

Nový přítel a rovnou rozchod
Krátce po rozchodu se svým manželem na oko, začala chodit s mladým politikem Markem. Ten ji tenkrát oslovil prostřednictvím sociální sítě, ale neuvědomil si, co ho bude čekat. Důvodem rozchodu prý byla totiž i právě Natálčina účast v reality show a následná popularita, kterou Marek neunesl.

První zkrášlující injekce
Když se bulvární novináři podívali včera na Natálčin instagramový profil, museli zajásat. Vypadá to totiž, jako by si nechala Natálka udělat kromě plastiky i botox. Na fotografii sedí v ordinaci a nechává si vpichovat jehlu do tváře. Při přečtení popisku, ale o takové terno nejde. Natália si nechala vyhladit jizvy, které má prý od dětství. Na ně v dermatologické klinice použili malou dávku přípravku obsahující lidokain a hyaluronát sodný.

Reklama