Zpěvačka nebo spisovatelka? Obojí, ale pro většinu lidí je Natálie Kocábová (24) především dcera známého zpěváka Michaela Kocába. Otec jí pomohl v patnácti letech natočit první desku, protože poznal její talent. Pak už musela pracovat sama na sobě, neustálé předhazování toho, že je protekční dítě, ji proto dovede pořádně rozčílit.

 

Nyní má na svém kontě dvě sbírky veršů (Slyšíš mě? a Někdo je v domě) a tři knihy (Monarcha Absint, Schola Alternativa a Růže) a před časem jí vyšlo CD Hummingbirds in Iceland. Teď chystá nový román. "Je to o takovém městečku, které se zcela uzavře a začnou se dít věci. Samozřejmě vám nemohu říct jaké, ale budou značně absurdní. Zároveň píšu i scénář, bude to absolventské drama. Mám na něj dva roky," svěřila Korzu. Jako matku pětiletého syna Vincence Natálii láká i dětská próza, ale zatím prý ještě nenadešel ten pravý čas. "Mnohokrát jsem se nad knihou pro děti zamýšlela, dokonce jsem to už i zkusila, ale je to velmi náročné. Nemohu odolat takovým těm dospělým věcem a pořád mi tam lezou. Přesto si myslím, že jednou něco takového napíšu," vysvětluje. Rozchod? Nekoná se.

I proto, že Natálie nechce, aby její dítě bylo jedináčkem. A tak uvažuje, že mu pořídí sourozence.
Spekulace, že se rozešla se svým partnerem Štěpánem se podle Natálie nezakládají na pravdě. Určitá krize v jejich vztahu sice nastala, ale prý byla zažehnána.
"Jsme v pohodě, on ale druhé dítě zatím nechce, prý je moc mladý. Takže uvidíme," konstatovala a trochu si i povzdechla, že finanční závislost na rodičích je deprimující.
Na druhé straně je Natálie moc ráda, že jí umožňují dostudovat scenáristiku na FAMU.

Reklama