Natalie a Jiří21. 5. představila Natalie Kocab v rámci svého Premiérového koncertu v pražské MeetFactory svůj aktuální hudební projekt Walking on the A-bomb, na kterém autorsky spolupracovala se známým českým hudebníkem, frontmanem skupiny Southpaw a synem Jana Buriana, Jiřím Burianem. (známý také jako Gregory Finn)

Nejednalo se však o standardní křest desky, ale křest projektu.

Překvapující byl pro hosty již první moment při vstupu, kde byly v prodeji originální kazety s audioobsahem šesti písní prezentujícími tvorbu nadcházející desky Walking on the A-bomb. Měli tak jedinečnou příležitost ukořistit Nataliinu muziku s předstihem, protože stejnojmenné CD (přestože již je hudebně zpracované) bude vydáno a na trhu se objeví až na podzim 2010.

Hudební produkce stylového spektra electro-downtempo-tropical se rozpínala v atmosféře od pohodového chilloutu až po industriální, zvukovými efekty a groovy dominující taneční party. Po boku osobité frontmanky vystoupila na podiu kapela složená z éterické smyčcové sekce - v podání houslistky Anežky Bzirské a cellistky Terezie Kovalové - a živelně multifunkčního Jiřího Buriana. Koncert provázely a umělecký vjem obohacovaly i speciální vizualizace a projekce.

S ohledem na fakt, že před samotným křtem projektu neměla veřejnost možnost setkat se s Nataliinou muzikou na cd nebo intenzivně z rádiových rotací a nevěděla tedy, co může od produkce očekávat, účast fanoušků na koncertě zásadně předčila střízlivá očekávání pořadatelů.

Během koncertu pokřtil „kazetový artefakt“ blízký kamarád Natalie a jeden z hlavních leaderů klubu MeetFactory - David Černý.

Po koncertě následovala afterparty v režii DJs Tvykse a Gregory Finna a úderem dvanácté hodiny proběhlo na podiu překvapení - společné blahopřání týmu blízkých přátel Natálie k jejím čerstvým 26. narozeninám. (*16. 5.)

Reklama