Také další příspěvek je o hlídání, jak jinak dnes. Čtenářka streamline má štěstí, že má v rodině dost hlídačů, spší musí dávat pozor, aby nikoho nevynechali.

Tak to máte moc dobré, milá streamline, že hlídání nemusíte řešit. Moc Vám děkuju za příspěvek a přeju krásný den.


Zdravím všechny ženy in a celou redakci Ženy-in :-)

Občas potřebujeme hlídat dcerku, protože oba s partnerem pracujeme a já občas musím odjet do jiného města na školení třeba na celý týden a partner pracuje ve třísměnném provoze a občas si samozřejmě s partnerem chceme taky udělat hezký společný den i noc bez dcerky, takže hlídání se nám nevyhne. Ale máme to většinou vyřešené v rámci rodiny - naštěstí máme velmi ochotné babičky, které sice obě taky pracují, ale hlídání vnoučat berou jako radost. Navíc partnerovo sestra i můj bratr velmi rádi hlídají svou neteřinku, takže problém s tím, že by nám neměl kdo pohlídat dcerku opravdu nemáme - to spíš máme občas problém s tím, abychom nikoho nevynechali a aby se mezi sebou naši příbuzní „neštěkali“, že jedni hlídají víc a druzí méně :-D

Nikomu cizímu bych dcerku nesvěřila a chůvu jsme naštěstí také nikdy nepotřebovali. A protože jsou dcerce tři roky, tak doma ji samotnou rozhodně ještě nenecháváme a zatím ještě nevím, kdy něco takového přijde v úvahu - to se ještě uvidí ;-)

Jednou můj brácha hlídal dcerku, když jí bylo cca 10 měsíců a po obědě jí uložil do postýlky, tak jak byla zvyklá a hezky usnula, ale velmi potichu se vzbudila po hodince spánku a postavila se v postýlce - ručičkou dosáhla na přebalovací pult, kde byl i tělový olejíček a tělové mléko, kterým se maže po koupání a samozřejmě si tyto kosmetické přípravky vzala na hraní. Omatlala s nimi celou sebe samotnou i postýlku a brácha když toto nadělení uviděl nevěděl, co dělat dřív, tak volal na telefonickou radu mému partnerovi :-))

Hezký den přeji všem,

streamline

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne zní: Kdo vám hlídá děti?

  • Potřebujete hlídat děti?
  • Kdo vám je nejčastěji hlídá? Jejich tatínek, babičky, dědové, tety...?
  • Svěřila byste je někomu cizímu?
  • Máte chůvu?
  • Necháváte je doma samotné? Jak staré?
  • Máte nějakou zajímavou historku?

Prosím, další příspěvky už neposílejte. Za odměnu získá jedna z vás dárek: Marťánky Gummi a šampón Timotei Kids s vůní Watermelon.

martitimo

Reklama