Už jste zaznamenali žhavou novinku v oblasti jednorázových plenek, Huggies® Super-Flex??? Jedná se o dosud největší změnu provedenou u světoznámé značky Huggies, konkrétně u její prémiové řady Huggies Freedom.

„Buddha. Housenka, Pštros nebo Skokan – to jsou jen některé příklady pohybů a pozic, které miminka „trénují“ v podstatě každý den. Jejich fyzické výkony jsou někdy opravdu obdivuhodné. Jenže tyto výkony jsou každodenní zatěžkávací zkouškou pro jejich plenky, které se musí všem „miminkovským manévrům“ přizpůsobit a navíc zůstat sedět přesně tam, kde mají, a nepropustit ani kapku,“ vysvětlují zástupci značky Huggies.

Kromě toho, že děti takto „trénují“, je navíc každé z nich jiné svou velikostí či tvarem těla. Existuje tedy mnoho vnějších vlivů, které prověřují plenku, jak „sedí“ a jak v konečném důsledku funguje. Z výzkumů společnosti Kimberly-Clark plyne, že právě to, jak plenka „sedí“, je pro rodiče při výběru dětských plen nejdůležitější. Rodiče totiž intuitivně věří, že dobře padnoucí plenka neproteče a tím pádem lépe funguje.

Na základě těchto spotřebitelských výzkumů dochází tedy v letošním roce k zásadním změnám:

1. Současný název Huggies Freedom se mění na Huggies® Super-Flex. Už sám název napovídá, že se bude jednat o výrobek s výjimečnou flexibilitou.

2. Nové plenky Huggies® Super-Flex budou opravdu mnohem flexibilnější. Jejich flexibilita spočívá v tom, že se dokáží přizpůsobit všem možným, i nemožným pohybům a tvarům dětského těla, a přesto nepropustí ani kapku tekutiny.

3. Plenky obsahují více strečového materiálu a díky pružným pěnovým páskům vepředu i vzadu budou lépe sedět kolem pasu.

4. Plenky mají speciálně vykrajované okraje a tvarované gumičky kolem nožiček a jsou tak užší v rozkroku, což je pro miminko pohodlnější.

Na plenkách se objeví obrázky hrošíků, které jsou hlavním symbolem značky Huggies. Obal výrobku bude nápaditější, ale přitom bude jednodušší, a informace pro spotřebitele budou přehlednější.

Informace o všech výrobcích Huggies® naleznete na stránkách www.huggiesclub.cz

Reklama