Nastartujte svůj den osvěžující sprchou se sprchovým gelem a šamponem 2v1 Radox Invigorate nebo sprchovým gelem Radox Refresh, které díky neobyčejně svěží vůni citrusových plodů nabídnou dokonalou vzpruhu ženám i mužům.

Mátové opojení se sprchový gelem a šamponem  2v1 Radox Invigorate pro muže i ženy

RadoxHledáte-li dokonalé chladivé povzbuzení, vyzkoušejte Radox Invigorate, sprchový gel s šamponem 2v1 s výtažky z máty a citrusového oleje, který si oba zamilujete. Vůně citrusů vás příjemně ochladí a opojná vůně máty dokonale přemůže vaši únavu. Dopřejte vašemu tělu a mysli ten pravý osvěžující požitek ze sprchování s Radox Invigorate.

Bleskurychlá regenerace se sprchovým gelem Radox Refresh pro muže i ženy

RadoxPotřebujete rychlou vzpruhu, která vás pořádně nabije energií? Vyzkoušejte lehkou, ale působivou vůni sprchového gelu Radox Refresh, který přináší jedinečnou kombinaci výtažků z eukalyptu a citronového oleje. Vůně eukalyptu společně s citrusovým olejem účinkuje příjemně na vaši psychiku. Radox Refresh vám přinese dokonalou regeneraci v parných dnech.

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena sprchového gelu Radox Refresh a sprchového gelu a šamponu 2v1 Radox Invigorate  je 60,90 Kč.

Radox

Reklama