Říká se, že ve „zdravém těle, zdravý duch“ a je to velká pravda. Pokud se totiž budete dobře stravovat, mít kvalitní a dostatečný přísun spánku, jste aktivní a navíc se dobře stravujete, máte vyhráno. Přesto to má velký vliv i na to, jak se cítíme v práci a jak nám jdou jednotlivé úkoly od ruky. Tak své soustředění podpořte na maximum. Je to tak snadné.

shutterstock-578993341.jpg

  • Sport ráno – Ano. To je pro mnohé nepředstavitelné, ale pokud se naučíte trochu si přivstat a vyrazit si zaběhat nebo si jen tak zacvičit třeba podle Youtube, nebudete litovat. Nastartujete se na celý den!
  • Kvalitní snídaně – Zapomeňte na bílé pečivo nebo koblihu, raději si připravte ovesnou kaši, chia puding nebo třeba míchaná vajíčka. Správná strava nastartuje váš mozek na 100 %.
  • Trénink pro mozek – Váš mozek se potřebuje neustále trénovat. Nekoukejte proto neustále do monitoru nebo svého telefonu a raději si vezměte knížku, časopis nebo si vyluštěte sudoku.
  • Odpočinek – ...a stejně tak potřebuje dostatečný odpočinek, aby byl schopen přijmout nové a nové podněty. Neponocujte, spěte v dobře větrané místnosti, bez elektroniky a jiných věcí, které by vás mohly rušit.

Uložit

Reklama