A je to tady! Projekt BeBe výzva druhý ročník začal tuto sobotu! Pokud máte rádi cvičení a chcete vyhrát krásné ceny, zapojte se!

BeBe Dobré ráno potěší všechny, pro které se ranní vstávání stalo synonymem chaosu a mají k němu asi tak stejně pozitivní vztah jako k havěti z africké džungle. Od prvního června se totiž může každý opět zapojit do projektu BeBe výzva, díky kterému se na svoje rána začne zase opět těšit nejeden chronický přeřizovač budíku. Přidejte se na www.bebevyzva.cz, zacvičte si alespoň jednu minutu kardio cvičení denně, dejte si snídani a uvidíte, že na to, abyste se už od rána cítili skvěle, opravdu nepotřebujete žádnou magii. A za odměnu můžete navíc získat spoustu lákavých cen. Pustit se do Výzvy zkrátka stojí za to!

Projekt BeBe výzva se naplno rozjede už od prvního června a cvičit s ním můžete až do poloviny srpna. Oproti minulému roku se můžete těšit na mnoho novinek jako například na novou mobilní aplikaci s Výzvou. Díky té bude cvičení ještě jednodušší, protože nebude nutné pokaždé zapínat počítač. Váš osobní virtuální trenér vás tak bude schopný motivovat  i přes telefon. Připraveny jsou také dvě verze kardio cvičení – pro začátečníky (začínám) a pro pokročilé (chci víc).

BeBe

Jaká bude odměna?

Kromě snídaňových balíčků se sušenkami BeBe Dobré ráno a podložky na cvičení, se kterou pak bude cvičení jedna radost, budou moci všichni vyhrát třeba poukaz na nákup sportovního oblečení, nebo kvalitní odšťavňovač a zpestřit si tak ranní snídaně nápojem z čerstvého ovoce! Váháte, protože nemáte v čem cvičit? Neváhejte – zkuste to! Čím více dní odcvičíte, tím můžete dosáhnout na hodnotnější dárek. Vyhrát můžete už po sedmi odcvičených dnech. Ti nejlepší, kteří se výzvy nezaleknou, a odcvičí celých 28 dní, mají šanci dosáhnout až na hlavní výhru – iPad mini.  

Osobní trenér pro každého!

Programem vás provedou zkušení osobní trenéři Radka Vandasová a Oliver Poór, kteří poradí, jak správně cvičit, a prozradí i tipy jak se namotivovat tak, abyste se cvičením vydrželi až do konce. Kromě toho si můžete jednoho z nich vybrat jako svého osobní kouče, který vám následně pomůže správně a pravidelně cvičit až do konce Výzvy. „Krátká ranní kardio rozcvička je ideálním způsobem, jak se po ránu probudit a zároveň aktivovat metabolismus a nastartovat tělesné funkce,“ vysvětluje osobní trenérka Radka Vandasová a dodává: „Velkou výhodou kardio cvičení také je, že nám v těle rozproudí krev a šetrně prohřeje svaly a klouby.“

Snídaně je základ

Nezapomeňte, že na ranní rozcvičku byste se měli vrhnout na lačno hned po probuzení, abyste tak nastartovali svůj metabolismus a dostali chuť se nasnídat. Na stránkách www.bebevyzva.cz proto také naleznete spoustu tipů na pestré a vyvážené snídaně, kde jistě najdete inspiraci.

„Snídaně představuje start do nového dne a do značné míry rozhoduje o tom, jak bude úspěšný. Snídaně slouží k doplnění energie po celonočním hladovění, takže ti, kdo nesnídají, „jedou celé dopoledne na rezervu“. Je prokázané, že pravidelný stravovací režim je spojen s menším rizikem přejídání, a tím pádem i s nižší pravděpodobností vzniku nadváhy a obezity, s lepší koncentrací, vyšší výkonností a ve svém důsledku i s lepšími studijními nebo pracovními výkony,“ vysvětluje Karolína Hlavatá, nutriční specialistka a dietoložka Endokrinologického ústavu v Praze.

Vzkaz od Kláry K: Fanděte mně i ostatním ambassadorkám!

Klára KřížováBeBe Dobré ráno vybralo 6 statečných fanoušků – kteří budou vašimi ranními parťáky, budou pravidelně cvičit, snídat a dělit se s ostatními o své pocity z Výzvy. Jedním z nich jsem také já,  Klára Křížová z www.zena-in.cz. Na Facebooku a stránkách bebevyzva.cz budete moct sledovat, jak se mně a ostatním daří a co nás aktuálně trápí, z čeho máme radost. Abych ale nebyla sama, kdo za www.zena-in.cz cvičí, do ranního cvičení se také zapojí i některé členky z redakce, které nejsou Bebe

Vy můžete kromě svého zapojení ještě podporovat jednoho ze šestice odvážných. Svou podporou mu umožníte vyhrát (soutěžíme totiž i mezi sebou)! Budu ráda, když svůj hlas dáte buď mým spoluparťákům, kteří jsou vám blízcí, sympatičtí, a když dáte třeba hlas i mně. Linkujte vašeho favorita!

Proč jsem se stala ambassadorkou tohoto projektu?

Cvičení a pohyb mě baví, mám ráda sušenky BeBe, takže jsem nabídku stát se veřejným fanouškem a ambassadorkou  s radostí přijala.

Určitě oceníte to, že nikdy nebudete cvičit sami – třeba se vám na stránce se cvičením objevím zrovna já a budeme cvičit spolu. Věřte, že jsem se při natáčení videí, jak cvičím, pěkně zapotila. Protože jsem je natáčela v práci, kolegyně zvědavě pokukovaly, co to dělám, a to ještě netušily, že se od června připojí…

Vše najdete na www.bebevyzva.cz a na facebookové stránce.