Milé ženy a muži-in. Dnes svým příběhem přispěl i jeden čtenář. Zpočátku jsem měla obavy, že se k tomuto poněkud ožehavému tématu nebudete chtít moc vyjadřovat. Opak byl pravdou a vy jste mě opět příjemně překvapili.

Osudy lidí, kteří se ocitli bez domova, na dlažbě a na konci svých sil, jsou někdy až neuvěřitelné. Život dokáže s člověkem pěkně zatočit, a záleží jen na jeho síle a pevné vůli s tím něco dělat. Bohužel, většině se to nepodaří. Po pár nezdařených pokusech to vzdají, upadnou do apatie a stanou se z nich trosky závislé na alkoholu.

Když jsem si pročítala vaše příspěvky v diskuzi pod hlavním článkem, shodovaly jste se v tom, že hůře dopadají  muži. Ženy mají zřejmě od přírody silnější pud sebezáchovy a umí lépe improvizovat.

Ale výjimky potvrzují pravidlo. Proto jsem se rozhodla odměnit příspěvek o muži, kterému se podařilo odrazit ode dna a začít znova.  Je to jeden z mála příběhů, který končí šťastně.  Čtěte ještě jednou ZDE

Poslal nám ho čtenář s nickem Pavlasekzkarvine a já ho odměňuji tímto dárkem.

cena

Všem čtenářkám a autorkám příspěvků ještě jednou moc děkuji a budu se těšit na další setkání.

Zítra je Valentýn a vy budete s Jakubem vyznávat lásku svým drahým polovičkám prostřednictvím písniček, takže se máte na co těšit.

Pro dnešek se s vámi loučím, ale už se těším zase na čtvrtek a stylové téma. Končí seriál o postavách, takže o nich můžeme dát řeč.

Přeji krásný zbytek dne

Reklama