Vrcholky hor září na slunci. Díky mrazivým nočním teplotám je manšestr na sjezdovkách opravdu měkoučký. Přes den však raději vyměňte lyžařské brýle za ty sluneční, či termoprádlo za tričko. A nezapomeňte na opalovací krém! Protože až do Velikonoc se Nassfeld opět promění v největší sluneční terasu v Alpách. Lehátka a místa na relax Vám v celém lyžařském areálu poskytnou chvíle odpočinku a k tomu úžasný panoramatický výhled.

Sonnenskilauf-01-c-nassfeld.at.jpg
 
Jarní náladu navíc oživí série akcí "Music meets Sun", kterou pořádá společnost wellcard & Antenne Kärnten. Počínaje 4. březnem budou každý víkend na jiném místě lyžařského areálu hrát různí DJové a živé kapely. První akce bude na salaši  Watschiger Alm u "Hüttenmeistera" s ochutnávkou piva z pivovaru Villach.

Ve dnech 11. a 12. března se vše bude točit kolem tématu "VINO al SOLE" (Víno a slunce) v hotelu Schneemann, následovat bude Antenne Party se soutěží "Waterslide-Contest" & barmanská show v Kapas a WU Baru. O týden později se v hotelu Alpenhof Plattner rozjede akce "Give pleasure time".

63fcbcb0b5c80Music-meets-Sun-01-c-nassfeld.at.jpg

Korutanské gurmánské sdružení a certifikovaná značka SLOW FOOD bude 25. března podávat pokrm, který je v Itálii a Slovinsku stejně oblíbený jako v Rakousku: originální "Gailtaler Frigga".

Dne 1. dubna se vyplatí zastavit se v  KofelAlmu a na velké finále, 10. dubna, bude Berghex zvát na Antenne Party. Vstup na všechny akce je zdarma!

Více informací www.nassfeld.at/events
 
Lyžování v divokém rytmu
Balíček "Music meets Sun Nassfeld Ski-Special" od 210,- €
V ceně: 2 noci ve vybrané kategorii, 2 dny TOPSKIPASS, WinterCARD Premium. www.nassfeld.at/angebote