630c9bb195353seznam.jpg

Foto: Shutterstock

1. Patrick Dempsey

Patrick Dempsey je ve svých 56 letech otcem tří dětí (dcery Tallulah a dvojčat Sullivan a Darby) a je známý pro svou roli v seriálu Chirurgové. Je stále ženatý s Jillian Fink, která mu porodila všechny tři děti. Věděli jste, že je také automobilový závodník?

2. Brad Pitt

Brad Pitt je idol mnoha žen a dívek, a tak se není čemu divit, že se dostal až do TOP 5. Tvořil legendární pár s Angelinou Jolie a mají společně 6 dětí, z toho 3 jsou adoptivní. Pár se roku 2019 rozvedl, což spoustu fanoušků mrzí.

3. Liam Neeson

Liam je známý pro svou roli v romantickém filmu Láska Nebeská. Je mu 70 let, což je úctihodný věk. Je to ale stále fešák a někteří by mu jeho věk ani nehádali. Má dva syny s manželkou Natashou, která bohužel v roce 2009 zemřela po nehodě na lyžích.

4. Ben Affleck

Padesátiletý Ben je snad ještě atraktivnější od té doby, co ho můžeme vídat po boku krásné Jennifer Lopez. Jeho potomci mají vážně štěstí. Má 3 děti, jednu dceru a dva syny.

ben.jpg

Foto. Shutterstock

5. George Clooney

Pozorné čtenářky si mohly všimnout George přímo na úvodní fotce. George Clooney je ve svých 61 letech otcem dvou dětí, dvojčat Alexandra a Elly. A vypadá stále skvěle, co říkáte?

Foto: autorka článku, Wikipedia, Brighside, ČSFD, Osobnosti.cz, Instagram

Reklama