Oblíbený rozpustný nápoj Nestlé Caro Ricoré má novou bezlepkovou recepturu, v níž se snoubí to nejlepší z kávy a čekanky. Probuďte své smysly s Caro Ricoré - lahodným rozpustným nápojem, který neobsahuje lepek, a proto je vhodný jak pro celiaky, tak i pro ty, kteří chtějí tuto bílkovinu ze svého jídelníčku vynechat. Nově je k dostání v praktickém 150 gramovém balení se zipem, které můžete mít vždy po ruce.

Caro RicoréNové bezlepkové Caro Ricoré přichází s vylepšenou recepturou, která potěší vaše chuťové buňky. Oblíbený kávovinový nápoj nyní obsahuje 60 % kvalitní pražené rozpustné kávy, 40 % rozpustné čekanky a žádný lepek. Díky tomu si jej mohou dopřát i lidé trpící celiakií, tedy nesnášenlivostí lepku. Novinka je na obalu označena symbolem pro bezlepkové potraviny (přeškrtnutý klas). Tento symbol zaručuje, že Caro Ricoré žádný lepek neobsahuje.

Nápoj Ricoré vás po ránu naladí do nového dne a je jen na vás, zda si ho připravíte pouze s horkou vodou nebo zjemníte mlékem. Svou chvíli s lahodným Caro Ricoré ale nemusíte nechávat pouze na ráno. Díky novému praktickému balení si ho můžete vychutnat kdykoli během dne a užít si okamžitý příliv energie.

Nestlé Caro má pro každého to pravé

Caro RicoréŠálek cereálního nápoje Caro Originál připraveného dle návodu s mlékem dodá tělu potřebný vápník a zpestří pitný režim. Rozpustný nápoj bez kofeinu a přidaných cukrů si mohou dopřát i těhotné a kojící ženy, děti a lidé s vysokým krevním tlakem. Nápoj Caro Active obsahuje kromě praženého ječmene, žita a čekanky také inulin – zdroj rozpustné vlákniny. Povzbuzující Caro Ricoré si mohou díky novému bezlepkovému složení vychutnat i nemocní celiakií. Tento nápoj s obsahem 60 % rozpustné kávy vám zpříjemní vstávání.

Bezlepkové Nestlé Caro Ricoré je k dostání v běžné maloobchodní síti za doporučenou cenu 91,90 Kč (150 g). Z jednoho balení připravíte až 75 šálků lahodného nápoje. Více informací najdete na www.caro.cz.       

Reklama