Dnes se zamýšlíme nad nevěrou.

Některé z čtenářek se bijí v prsa, že byly věrné, ale co ty, co věrné nebyly?

Nemohu a nechci je odsoudit, neznám pozadí jejich nevěry. Pokud se jedná o nevěru, kterou si chci dokázat, jak jsem úžasná a v kurzu, tak si myslím, že taková nevěrnice je hlavně hloupá, ale pak jsou tady i jiné průvodní jevy nevěry. Třeba právě v prvním příspěvku, kdy pisatelka žije doma s "hovádkem", vždyť takový chlap si ani nic jiného nezaslouží, na rozdíl od té jeho manželky, která si přece zaslouží, aby ji někdo miloval, vážil si jí, uměl ji podpořit a pohladit.

Vždyť jsme ženy, které to ke spokojenému životu potřebují cítit a když to doma nemáme, je k nevěře jen krůček a to, že je ženatý a nebo má přítelkyni... poručte srdíčku, snad jen pokusit se, pokud v tom novém vztahu nemáme ještě úplně jasno, mít na paměti, že by nevěra měla zůstat utajená, aby neublížila.

Mé první a zatím poslední manželství, kdy jsem 8 let žila s alkoholikem a podotýkám, že mě nikdy nebil, nebyl hrubý a sexoval by každý den, bylo také vlastně ukončeno nevěrou, která mi otevřela oči, co to mám doma za hrůzu, a díky nevěře žiji už 16 let, sice na psí knížku, ale žiji velmi spokojeně právě s tím mužem, se kterým jsem před lety byla nevěrná.

Příští rok chceme náš dlohodobý svazek legalizovat a tak já, nevěrnice, jsem vlastně díky své nevěře šťastná, že jsem našla prima chlapa pro život, a jestli něčeho lituji, tak jen těch promarněných 8 let manželství s alkoholikem.

Je to sice divné, ale já bych všem ženám, které mají doma podobné problémy se svými nedrahými polovičkami, tu nevěru i doporučila, protože když pak potkáte toho pravého mužského, tak už mu být nevěrná nikdy nebudete potřebovat ....
Tak pěkné předvánoční dny,  těm věrným i nevěrným přeje

murena


Milá muerno,
díky za příspěvek. Jojo, toho pravého - když to se někdy lehko řekne! Jak by na něj člověk rád natrefil...

Krásné svátky a hezký rok 2006 všem, které toho pravého už našly, i těm, které ho teprve hledají.
Někdo nehledá?
I Vám šťastné a veselé...

Milé čtenářky magazínu Žena-in, napište nám o svém názoru na nevěru, zážitcích a zkušenostech. Nejlepší příspěvky předvánočně ocením zajímavými cenami! (Dámskou toaletní vodu od firmy Adidas  nebo např. pěnovým tužidlem na vlasy.)

Nevěra 
Je nevěra podraz?
Životní styl?
Neoodolala jste vášnivému sexu?
Žijete dvojím životem?
Partner žárlí a má důvod?
Nevěra je jen výměna tělesných pachů a nic víc?
Je nevěra a nevěra? V jaké se topíte?
Nic vám to neříká, jste světice? Čím to je? Jak to děláte?

Napište nám:
redakce@zena-in.czReklama