Dobrá kamarádka se dá najít i na internetu. To vám asi neříkám žádnou novinku, že? Ale první čtenářka, která se nám se svou internetovou kamarádkou pochlubila, má nick 13042000, a je autorkou následujícího příspěvku.

Ahoj, chtěla bych také přispět do dnešního tématu. Svou nejlepší kamarádku jsem poznala na střední. Seděla v lavici za mnou a byly jsme skoro jak sestry, naprosto nerozlučná dvojka. Vždy jsme spolu užili spoustu legrace, svěřovaly jsme se sobě navzájem se svými radostmi i starostmi.

Já ji podržela, když jí zemřel její první pes, byla na něj hodně fixovaná a byla z toho moc smutná, ona mě zase, když měli problémy moji rodiče a málem se rozvedli. Náš vztah přetrval až do dospělosti.

Bohužel nás rozdělili naši partneři. Vídáme se sice stále, ale už to není takové, jako dřív.

Měla jsem však obrovské štěstí, potkala jsem kamarádku tady - na ž-in. Bydlí sice daleko, ale srdce má blízko. Nejdřív jsme spolu začaly hrát piškvorky a u toho si povídat, tak nějak o všem. Zjistily jsme, že jsme skoro stejně staré, máme podobné problémy, názory na život, prostě, že tzv. vysíláme na stejné vlně. Je to moje krení skupina. Časem jsme si vyměnily emaily, po nějaké době i mobily. Když potřebuji já si vylít srdíčko, je tu a poslouchá, kdyby potřebovala ona, budu jí také ráda naslouchat. Doufám že tuto krásnou duši už neztratím. Je to moje beruška.

můj nick: 13042000

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

A nás to těší dvojnásob. Myslím, že takových přátelství se na Ženě-in najde jistě víc, ale jste první, kdo nám to takhle hezky napsal. Tak holky, ať vám to vydrží.

Reklama