Ve svých 18 letech si našla partnera, který pro ni byl skoro panem dokonalým. Byl o pět let starší, měl skvělou práci a díky rodinné firmě byl obchodním ředitelem. Z jeho pozice se dá vyčíst, že neměl úplně špatný plat. Měl štěstí a narodil se rodičům zbohatlíkům, takže o peníze neměl nouzi. Mohl peníze rozdávat, nebo možná dokonce rozhazovat. Tenkrát ho bavilo holky balit na peníze, protože to dost fungovalo. A jedna z nich byla Adriana. 

6437f74c1831bobrazek.jpg
Foto: Shutterstock

„Byla jsem hezká a chytrá holka, která ale nepocházela z nijak bohatých poměrů. Radim mě tenkrát okouzlil a ani nevím čím, peníze na prvním místě ale nebyly. Stalo se to, že jsme se do sebe zamilovali a začali spolu chodit. On mě zavaloval nejen láskou, ale i drahými dárky. Na začátku mi to přišlo divné a bála jsem se, aby to nehrál na více stran, ale po roce vztahu jsem na to přestala myslet. Měla jsem najednou život královny, která dostala to, co chtěla, ať už to bylo cokoliv. Zvykla jsem na to velice rychle,” přiznává Adriana.

„Byli jsme spolu 10 let, bylo to naprosto pohádkové, nemusela jsem pracovat (školu s maturitou jsem dodělala), každý rok jsme jezdili na několik dovolených, užívala jsem si život všemi doušky. Mí kamarádi i rodina si na můj způsob života zvykli, takže to nikomu nepřišlo divné. Bohužel jsem moc nemyslela na budoucnost a jen žila přítomností, to byla asi chyba,” říká Adriana.

Radim se s Adrianou rozešel. Prý ho život s ní už nebavil, nenaplňoval, a to možná i z toho důvodu, že ona nikam nesměřovala, neměla vyšší cíle a nijak nepracovala.

„Nikdy mě nenapadlo, že by se tohle mohlo stát, ale Radim mě požádal, abych se odstěhovala a vysvětlil mi, že už se mnou nechce být. Nezbývalo mi nic jiného, než to přijmout a teď jsem u rodičů. Brečím! Ale ne kvůli Radimovi, kvůli tomu, že jsem přišla o svůj dokonalý život plný drahého oblečení, dovolených, luxusního jídla a absolutní bezstarostnosti. Jak jsem jen mohla být tak blbá?” ptá se sama sebe Adriana.

Nemá nic našetřeno, ani není zvyklá pracovat. A to se teď bude muset změnit. „Dokonce jsem musela odejít i s naším psem, kterého jsme si pořizovali dohromady. Nevím, jak mám teď živit sebe, načež jeho. Budu si muset najít nějakou práci, ale absolutně se na to necítím a nechci,” zakončuje bezradně Adriana. 

Zdroj: respondentka Adriana

Čtěte také: