“Žila jsem několik let ve vztahu, kde absolutně vyprchala jakákoliv jiskra a intimita. S partnerem jsme sice byli super parťáci, ale tím to celé haslo,” říká na úvod svého vyprávění Kamila. “Nejdříve jsme měli sex jednou za měsíc, pak jednou za měsíce tři, a nakonec z toho byl rok a půl.”
5ef46de438ab4obrazek.png
Foto: Shutterstock

Kamila byla z jejich vztahu nešťastná, ale k rozchodu se ne a ne odhodlat. A tak se rozhodla, že bude hledat sexuální povyražení mimo domov - na erotické seznamce. “Moc jsem se za to styděla. Nechtěla jsem Honzovi ublížit, ale sama jsem cítila, že se sexuální frustrace projevuje na mých náladách, a hlavně na sebevědomí. Moc jsem toužila, aby se na mě někdo zase podíval jako na ženu, viděla jsem v očích toho druhého vzrušení a přitažlivost. A hlavně mi chyběl intimní dotyk, objetí a spojení. Možná, že to zní, jak ze špatného filmu, ale to bylo přesně to, co mi scházelo.”

Kamila si založila účet a nejprve velmi opatrně začala prozkoumávat, co vše ji na takových eroticky laděných stránkách čeká. “Překvapilo mě, s jakou rychlostí mě začali muži oslovovat a psát mi, aniž bych si na profil vložila fotografii,” popisuje své první dojmy a dodává: “Někteří byli na můj vkus moc hrr a nelíbil se mi jejich přístup. A ano, samozřejmě jsem si byla vědoma toho, na jakém webu se nacházím a jací lidé tu asi hledají zábavu, ale i přesto to pro mě bylo velkým překvapením.”

Celkem si Kamila psala s deseti muži, ale ani s jedním neměla odvahu se sejít osobně a překročit onu neviditelnou hranici a pustit se zakázané území. 
“Jenže po pár měsících, kdy jsem si aspoň uspokojovala své fantazie v tomto online světě, mi napsal jeden muž a světe div se, byl velmi milý, příjemný a zábavný. Čekala jsem, kdy přijde s nabídkou kvalitního sexu, ale nestalo se tak. Začal si se mnou jen psát o běžných věcech, chtěl mě poznat a já časem i jeho. A pak začala nová kapitola mého života…”

Přestože Kamila dál žila s Honzou, většinu svého času trávila u počítače nebo na telefonu a psala si s Ondřejem, mužem z erotické online seznamky. “Časem jsme si vyměnili telefonní čísla a byli prakticky neustále v kontaktu. Ani jeden však nenavrhnul, abychom se setkali osobně. Já tehdy žila v Brně, on v Praze.”

“Musím se přiznat, že jsem v tom byla úplně po uši. Znali jsme se jen z fotek a podle toho, co jsme si o sobě řekli, a přesto jsem měla pocit, že je to moje spřízněná duše.”

Virtuální vztah Kamily a Ondřeje se změnil v ten reálný až po roce od svého propojení na seznamce. “Bylo to zvláštní. Ondra se na dva dny zcela odmlčel a pak mi zničehonic napsal, že už to takhle není udržitelné, protože mě miluje, a to mě ještě nikdy ani neviděl,” vzpomíná Kamila a dodává: “Bez přemýšlení jsem se sbalila a odjela na víkend do Prahy. Bylo to přesně takové, jaké jsem čekala - dokonalé.”

Po návratu domů se Kamila rozešla s Honzou a během měsíce se přesunula za Ondřejem, kde spolu začali budovat nový život. 
“Svým dětem asi o seznámení na erotické seznamce vyprávět nebudeme, ale fakt, že může z pouhého dopisování vzniknout láska jak trám, to už ví všichni okolo nás.”

Také si přečtěte:

Reklama