Zdravím v redakci

My teda naší smečce (tři RTW a dvě bobtailky) vaříme. Samozřejmě by to nešlo, kdybysme neměli známého řezníka - ale máme, a tak máme vždycky za dobrou cenu dost kostí a masa, někdy třeba i celou prasečí nebo hovězí hlavu, nohy a tak. Střídáme syrové a vývary, jako přílohu těstoviny nebo vločky nebo rýži, no a spoustu zeleniny - mrkev, zelí, červená řepa a tak. Na doplnění minerálů přidáváme Roboran a psiska jsou zdraví a v kondici.

Jsou venkovní - bydlej na dvoře, takže v zimě jim přidáváme tučné, třeba i těstoviny zalité sádlem - jsou na to zvyklí a průjmy z toho nemaj. Ale úplně nejradši mají, když dostanou celého králíka nebo slepici - to pak sní komplet, i s peřím, srstí, vnitřnostma a tak. Jediný problém je, že když to nedostanou od nás, tak si občas něco chytí :).

Lwela


Děkujeme za pěkný dietologický příspěvek :)

Tedy mí domácí pséci by asi nevěděli, co si s takovou slepicí nebo králíkem počít :). Sestřina čuba jednou ulovila slepici tak, že na ni tak dlouho štěkala, až slepice dostala infarkt a pošla. Čubu to pak přestalo bavit a odešla :).

Jak krmíte své miláčky Vy, ženy-in? Vyvařujete jim, nebo nakupujete v obchodech? Dáváte granule suché, nebo něčím zalité? Nebo máte doma mlsnou kočičku? Nebo třeba hada?

Napište mi o stravovacích návycích Vašich miláčků na redakce@zena-in.cz!