Zdravím všechny v redakci a posílám vám svého idola asi tak z mých 17 let.
Tenkrát frčel film Láska z pasáže a všem se líbil buď Sagvan nebo Vaculík, ale já byla tak nějak zpožděná nebo naopak dopředu a milovala jsem (tedy platonicky) Jana Nedvěda...
Byl ošklivý už tenkrát, ale tenkrát se mi aspoň líbily jeho písničky, znala jsem je nazpaměť a nedej bože, když mi nějakou písničku od božského Honzy chtěl zazpívat někdo jiný, kdo to tak dobře neuměl!
Byla jsem tenkrát asi na 3 festivalech, a pamatuju se, že když jsem byla ve Strakonicích, tak jsem přemluvila kamarádku, že po jeho bloku za ním zajdem. Jenže Nedvěd tak nějak utekl zadem nebo co a tak jsme bloudily po městě... Asi po hodině se vracel zpátky dostanu, kde se scházeli zpěváci, jenže mě už tenkrát došla kuráž a bylo po setkání...
Posílám fotku, jak říkám, byl ošklivý už tenkrát, ale teď už ho fakt nemusím ani slyšet...
Mějte se hezky, Jana M.


 

Tak Radku abys byl ještě spokojenější probrala jsem se ze snění a osoba, která vě mě vyvolává docela příjemné mrazení ať už hraje kdekoliv je David Duchovny. Je to přesně typ chlapa, který se mi hroozně moc líbí a dovedla bych si ho představit nejen v mých snech, ale také v ložnici. Teda nevím jak by byl mou představou nadšený můj přítel :o)))
Zbožňuji prostě chlapy v oblecích a v Aktech X mě prostě tenhle chlap totálně dostal.  Krásný a perfektně upravený.
Viděla jsem s ním ještě mnoho jiných filmů a jednoduše v jakémkoliv filmu ho vidím tak mě nikdo od obrazovky neodtrhne a kdyby náhodou nějakého dobráka napadlo přepnout kanál změnila bych se v nelítostnou saň :o) Po skončení filmu mi vydrží připitoměle zasněný pohled ještě několik hodin. Jojo 14-náct už je dávno pryč a přeci se kolikrát přistihnu jak sním o neuskutečnitelném jako puboš :o))
 
Ale kolikrát jsem mooc ráda, že představivost funguje výborně, protože mi alespoň v těch šedých dnech, které občas má každý, život trochu prosvětlý.
Krásný sluníčkový den všem přeje Ryta
 

 
Milý Ráďo,

dnes jsi vybral opravdu pěkné téma. Ale moc pravdivé. I když už mi dávno není čtrnáct (škoda) a měla bych mít už rozum (snad se jednou dostaví), i já si sním svůj sen.

Jistě je mnoho krásných a přitažlivých chlapů, je jen otázkou vkusu, koho kdo přitahuje. Mým idolem je již dlouho Richard Gere a s přibývajícím věkem snad čím dál tím víc.

Ano, tohoto chlapa bych moc ráda potkala v reálu a stačilo by mi být chvilku v jeho společnosti, nic víc. Vyzařuje z něj něco, co má pro mě osobně magickou sílu a vzbuzuje ve mně nádherné představy (nemám se červenat?).

A ještě malý dovětek: i tady v Čechách mám svého vytouženého idola, ale k tomu jsem se již dostala a zjistila, že jsem moc ráda, že jsme kamarádi a že i slavní jsou fajn.

Krásnou slunečnou středu

Jacquelline

 

Ahojda,
můj idol s je jednoznačně Jára da Cimrman!!!! Tomuto českému velikánovi jsme vděčni za spoustu vynálezů, divadelních her, knižních děl, písní, vtipů.... praticky za vše :-))) ačkoliv si tato díla přivlastňují jiní autoři a tak těží z Cimrmanovi neskonalé geniality!

Miluju prostě humor pánů Svěráka, Smoljaka a dalších Cimrmanologů, jejich hry jsou úžasné a vždy odcházím z divadla s bolavou pusou od smíchu, to jsou mé idoly číslo jedna!

Další slabost mám na antihrdiny a slizounky takže jsem se průběžně zamilovávala do Guisbernů (Robin Hood), Richelieů (3 mušketýři), zpívajících Jidášů z muzikálu a jiných... Nyní tomu bezkonkurenčně vévodí Draco a Lucius Malfoyovi s nebesky modrýma očima a Severus Snape s kamenným pohledem a úžasným grifem při máchání s pláštěm- z HP.

Tak to jsou moje lásky.... pa Salazarka


Tak to je nářez. Já zapomněl na Járu da Cimrmana. Na hrdinu nejhrdinovatjší, an věčného rádce a smolaře... Óóó promiň nejvyšší...

Reklama