LoccitaneKterá z nás by nechtěla mít pleť stále mladou, svěží a krásnou až do pozdního věku? Zvláště po létě, kdy si slunce a suchý vzduch vybralo svou daň a známky stárnutí se projevily ještě markantněji. Pleť je vysušená, hrubá, dehydrované a bohužel i více vrásčitá. Dá se jí ještě pomoct? L’OCCITANE má řešení.

Mít pleť vypnutou, hutnou, bez vrásek a pigmentových skvrn, pleť ,  která je pevná, pružná, plná vitality už nemusí být jen výsadou mládí, nebo nedostižným snem. I zralá pleť může opět rozkvést do krásy, a vy s ní získat pocit, že se zastavil čas.

Je to vůbec možné?

Ano, zní to skoro neuvěřitelně, ale díky nové luxusní péči L´OCCITANE se může vaše stárnoucí pleť dostat opět do skvělé kondice, o jaké jste ani nesnily. L´OCCITANE neslibuje nemožné, léta vám neubere, ale našel řešení, jak proti nim účinně bojovat a projevy stárnutí pleti zpomalit, oddálit, či dokonce zastavit.

Velkou inspiraci a zdroj účinných látek našel opět v přírodě.

Se slaměnkou krása vaší pletě opět rozkvete

Určitě znáte slaměnku. Skromnou květinku, která nikdy neuvadá, zato stále skrývá spoustu svých tajemství… L´OCCITANE odhaluje další z nich a může nyní představit již 5. patent díky kombinaci unikátního komplexu 7 aktivních ingrediencí a výtažku ze slaměnky, který působí v samém srdci pleťových buněk a bojuje proti známkám stárnutí.

Blahodárné složení účinně bojuje proti všem známkám stárnutí a pleť doslova září mládím a vitalitou.

Zredukuje vějířkovité vrásky kolem očí, vypne a zpevní kontury obličeje a sjednotí barvu pleti

Loccitane

L´OCCITANE se o vaši pleť postará komplexně

Od péče o jemnou kůži dekoltu a krku pleťovým mlékem, přes krém a sérum s nejvyšší koncentrací účinných látek na obličej až po oční krém, pro nejcitlivější a nejjemnější partie  kolem očí, kde se známky stárnutí projevují nejdříve.

Loccitane

  • DIVINE - Luxusní pleťové mléko 200 ml

Naprostá novinka v cílené péči o pleť! Bohatá, ale přesto lehká krémová textura s nezaměnitelnou vůní se snadno a rychle vstřebává. Luxusní mléko zanechává pokožku jemnou a revitalizovanou. Složení s vysokým obsahem aktivních ingrediencí udržuje vlhkost v pleti a urychluje obnovu pleťových buněk. Jemné mléko představuje ideální řešení v péči o citlivou pokožku na krku a dekoltu. Pro každodenní pohodlí vaší pleti. Protože elegantní dekolt je znakem mládí!

Cena : 1 050 Kč

  • Divine Sérum 50 ml

Jedinečná sametová gelovo-krémová textura s nejvyšší koncentrace účinných látek okamžitě a viditelně korekturuje strukturu pleti a zvyšuje účinnost Divine - Luxusní slaměnkové péče**.

Cena : 2 490 Kč

  • Divine - Luxusní slaměnková péče 50 m

Krém s bohatou, hladkou texturou, která přináší okamžitý pocit pohodlí. Aktivní ingredience působící v samém srdci pleťových buněk* pomáhají redukovat všechny známky stárnutí. Pro rozzářenou mladistvou pleť!

Cena : 2 390 Kč

  • Divine Oční péče 15 ml

Svěží, hedvábná gelová konzistence, speciálně vytvořená pro hladké, pevné a rozjasněné oční okolí. Pro 72% žen jejich oči vypadají viditelně mladší ***.

Cena : 1 490 Kč

Reklama