Ráno mne vzbudil odchod mé přítelkyně. Každý den odchází do práce o hodinu dříve než já. Chuť na převalování v posteli jsem již také neměl, a tak jsem vstal, vklouznul do bačkor a šel se nasnídat. V kuchyni na lednici čekal obrovský vzkaz, který byl pečlivě upevněn výrazným magnetkem. „Dobré ráno, miláčku, už si našel svůj dárek?“ Papírku na dvířkách  jsem příliš nerozuměl. Narozeniny jsem neměl, žádný svátek na obzoru … zkrátka úplně obyčejný den. Byl jsem mile překvapen. Myšlenky na snídani byly ty tam. Pustil jsem se do hledání. Prohledal jsem snad vše, ale bezvýsledně. „Kam ten dárek mohla dát?“ přemýšlím nahlas.

Protože jsem pospíchal do práce, hru na schovávanou jsem musel odložit. Během přestávky na oběd jsem se konečně dostal ke svému počítači. Mezi došlou poštou byl také vzkaz od mé přítelkyně „Chci Ti udělat radost“. „Tak tohle je klíč k celé záhadě?“ pomyslel jsem si.  Plný očekávání jsem vzkaz okamžitě otevřel. Přes stránky http://www.udelatradost.cz/, jsem se dostal do hezky zařízeného bytu, do kterého má přítelkyně ukryla dárek. Hra na schovávanou tak pokračovala dál. Svůj dárek, digitální fotoaparát, po kterém jsem dlouho toužil, jsem nakonec objevil v ložnici pod postelí. Přiznám se, že lepší a rafinovanější hru na schovávanou jsem ještě nezažil. Abych nezůstal pozadu, rozhodnul jsem se obdarovat také svou přítelkyni. Z bohaté nabídky jsem vybral noční košilku, která bude perfektně ladit s jejíma očima. A kde jsem ji schoval? To ať vám prozradí ona…


P.S.: I ty nejobyčejnější dny mohou být krásné.
Udělejte radost svým blízkým. Je to tak jednoduché. Stačí navštívit tuto adresu http://www.udelatradost.cz/ a vybrat dárek z bohaté nabídky katalogu společnosti Neckermann.