Hlavně o jídle je poslední příspěvek, tentokrát od čtenářky ifulinkaa. Ta poslala také dvě krásné fotky.

I Vám děkuju, milá ifulinkaa, že jste nám napsala. Přeju hezký víkend. V příští novince už se dozvíte, kdo vyhrál dnešní dárek!


Ahojte milovníci a milovnice zvířat!

Já bydlím v paneláku a nejsem moc často doma, zvíře by trpělo samotou a rybičky se mi nelíbí, s těma si člověk moc „nepokecá“! Ovšem zvěřinec mé sestry, to už je jiná. Vlastní dva psy, dvě morčata, kočku a suchozemskou želvu. Mnoho zvířat chce mnoho času. Každý z těch tvorů chce společnost. Nejsou rádi sami, stejně jako my, lidé. Odměnou jim je pohlazení.

in

Beyla a Archibald u dortu

Některé z vás již z fotek znají naši Beylu - berňačku. Ji sestra pěkně vycvičila, loni udělala zkoušky poslušnosti a to stálo mnoho úsilí a lákání na pamlsky. Ona je Beyla trochu pažravá, takže za kus žvance dělá vyloženě „psí kusy“ :) Nejlepší jsou jistě psí pamlsky jakožto konzervy, kosti, granulky, ale nepohrdne ani piškotem nebo obyčejným rohlíkem. Divíte se? Znám mnoho psů, kteří pečivo nejí, ale naše kráska si na něm ráda pochutná. Mimo jídla by se ráda lísala. Nejlépe pořád a v době línání nejvíce. Drbkání na prdeli je prý nejlepší! Procházky nejsou za odměnu, ty patří do pravidelného režimu.

Kocour není žádný mazel, ale jak slyší, že se někde šustne papírkem, hned je u vás a čeká, co dostane. Morčata bydlí v teráriu, když je hezky, jdou „na pastvu“ na trávník. U nich nepoznám, kdy jsou spokojena a co se jím líbí. Neštěkají, nemňoukají, pískají jen když se k nim někdo blíží. Fungují jako alarm. Želva nejraději pořádá listy pampelišky, ale je to s ní stejné jako u těch rybiček, výše zmíněných.

in

Beyla s narozeninovou kostí

Když jsem to tak hezky sepsala, naše zvířata jsou pažravá všechna. Nejlepší odměnou je asi něco do tlamy.

S pozdravem ifulinkaa

Pozn. red.: Texty neprošly redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Jak odměňujete své zvířecí mazlíčky?

Jednou z odměn může být samozřejmě jídlo - slibujete někdy zvířatům za odměnu piškot? Nebo nějakou jinou dobrotu? Jedna z vás má šanci získat skvělý dárek za svůj příspěvek!

laskaPartnerem tématu je firma Pedigree, která má pro vás úžasnou nabídku!

Jedna ze čtenářek získá speciální odměnu od partnera: Balíček s pamlsky Pedigree v hodnotě 1 000 Kč! Prosím, příspěvky už neposílejte.

laska

Projekt: Odměňte je za lásku!

Květen je měsíc lásky. Rozdávat lásku se vyplácí v jakékoli podobě, protože život bez lásky nestojí za nic. Lásky k druhému člověku, k partnerovi či partnerce. Láska však má mnohem více podob, může jít i o lásku k sobě samému nebo o lásku ke čtyřnohým mazlíčkům...

Odměnte svého mazlíčka za lásku, kterou vám dává pocítit každý den! Nová prodejní aktivita s názvem „Odměňte je za lásku!“ je založená na poskytnutí slevy na celé portfolio Mars Petcare. Aktivita v tematickém duchu Máj - lásky čas bude probíhat přibližně od 15. dubna do 31. května 2013 formou slevy na kvalitní značkové produkty Pedigree, Frolic, Chappi, Perfect Fit, Whiskas, Kitekat a Dreamies ve vybraných řetězcích.

Reklama