Svůj názor na české zdravotnictví vyjádřila čtenářka s nickem DigiD. Děkujeme a vy si přečtěte, proč si myslí, že je to katastrofa.

Jediné preventivní prohlídky, které opravdu dodržuji jsou ty na gynekologii.  Z toho důvodu že beru antikoncepci a sestřička tohle dost přísně hlídá. Taky by mi ty tablety nemuseli napsat a další mimi riskovat nehodlám.

K zubařce  jdu jen, když už musím. A pak si to na tom křesle taky parádně užiju. Navíc mám trauma  z dětství. Školní zubařka opravdu dělala čest svému jménu. Raději ji nebudu jmenovat.

A obvoďačka? To už  musí být hodně zle, abych se tam ukázala. o Ono taky není nic příjemného prosedět v čekárně tři hodiny a potom odejít bez ošetření jenom proto, že paní doktorce končí ordinační doba. Nebo že jde na oběd.

S dětmi ale chodím na všechny povinné prohlídky a očkování. Každej poklad  se musí hlídat a chránit. Jinak mě poslední dobou zase začíná zlobit srdeční arytmie, což je jenom příznak jiných neduhů. Ale na prohlídku se nedokopu.

A kdy že mě něco skolilo naposledy? Ledvinová kolika. Aúúúúúú. To fakt nepřeju ani největšímu nepříteli. A ač nejsem věřící, tak se modlím, aby se někomu z rodiny nestalo něco vážného, protože naše zdravotnictví to je katastrofa. A že bych pár příkladů ve svém okolí našla.  

Pevné zdraví všem v redakci přeje DigiD

Děkujeme a také přejeme pevné zdraví

A co vy, milé ženy-in? Také zastáváte stejný názor jako DigiD? Nebo si myslíte, že to u nás není zase tak špatné? Máte spíš negativní zkušenosti, nebo převažují ty pozitivní? Za co byste lékaře pochválila a co byste jim vytkla. Co říkáte na akci Děkujeme, odcházíme"?

Napište nám svůj názor nebo nějakou příhodu ze zdravotnického zařízení.

redakce@zena-in.cz

Reklama