Podzimní sezóna se nese v duchu účelně zpracovaných klasických stylů. Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování. Vnější materiály přináší napříč kolekcí zelené odstíny i bohaté odstíny hnědé barvy, které jsou již jakýmsi poznávacím znakem bot SOREL. Kolekce dále nabízí strukturovanou voskovou kůži, syté vínové i neutrální tóny, a to v novém pojetí klasiky, ženských siluet a výrazných zvětšených proporcí. Kolekce SOREL pro tuto sezónu je výrazná, sebejistá a vytvořená účelně pro ženy v pohybu. 
5be97d6e3d1d4obrazek.jpg

Kolekce Kinetic je výpravou značky SOREL do světa sneakers. Ostře definovaný vzor proporcionálně výrazné podrážky s nepromokavým svrškem tvoří nepřehlédnutelné stylové boty v různých designech pro pro každodenní nošení.
5be97d9095675obrazek.jpg

Kolekce Explorer nabízí ochranu a charakteristický styl SOREL pro celodenní nošení. Je vyrobena z nepromokavého plátna, kůže nebo semiše s pohodlnou vnitřní podšívkou a nabízí tak chytré a šik řešení, jak zůstat v suchu ve městě i přírodě.
5be97e749f595obrazek.jpg

Ainsley kolekce kombinuje dědictví značky SOREL s módními hiking trendy v jedinečné elegantně zpracované nepromnavé kožené nebo semišové botě, kterou zdobí výrazné dvoubarevné tkaničky.
5be97e91ca1f8obrazek.jpg

Margo představuje zcela novou siluetu SOREL, která je perfektní kombinací minimalistického designu a moderního pohodlí. Tuto trendy kotníčkovou botu charakterizuje lehce přečnívající masivní podpatek. Cool design boty Margo je synonymem neformální elegance, módy a pohodlí.
5be97eab34842obrazek.jpg

After Hours citlivě kombinuje dobrodružnou drsnost s městským šik stylem. Výsledkem je pohodlná bota s nádechem tvrdého looku s výraznými kovovými úchyty na tkaničky, jenž zjemňuje klínový podpatek a atraktivní lem z “beránka”.
5be97ec72e8e8obrazek.jpg

Kolekce Joan of Arctic přináší pro podzim a zimu 2018 nové módní stylové prvky a detaily. Trendy bota se skrytým klínovým podpatkem nabízí díky velmi kvalitní nepromokavé kůži a designu podrážky pohodlí a stylový look v jakémkoliv počasí.
5be97ee4de53eobrazek.jpg

Kolekce Phoenix ispirovaná motorkářským stylem přináší víceceúčelové trendy boty, které by vám neměly chybět podzimním botníku. Vnikají nejen stylovým a funkčním designem s módními detaily, ale i kvalitními materiály a zpracováním v duchu značky SOREL – nepromokavou kůží, výraznou neklouzavou podrážkou. Výsledkem je cool look a pohodlí.
5be97f02d1f78obrazek.jpg

Klasika SOREL v novém podání pro podzim a zimu 2018 přináší vylepšené složení gumových částí boty a zároveň design s užším obvodem kotníku, aby boty maximálně seděly. Out N About jsou trendy a funkční obuví pro jakýkoliv aktivní městský nebo i festivalový život.
5be97d1c8fd43obrazek.jpg