5dc9766152dbaobrazek.png
Mottem letošních Vánoc totiž je: Když dárečky, tak dvakrát! Když radost, tak nekonečná! Potěšte své blízké a také sami sebe! A jak vnímá Vánoce Dara? „I když jsou Vánoce každý rok, vždy se na ně těším, jako by to bylo poprvé! Pro mě jsou to ty nejšťastnější a nejveselejší svátky, jejichž symbolem je obdarování těch, které máme rádi.“

Relaxujte v hřejivé koupeli
5dc975a1c48f0obrazek.png
Přijdete po celém dni domů promrznutá, unavená a jediné po čem toužíte, je horká koupel? Přesně pro vás je určená novinka – Pěna do koupele s vůní brusinek a pomeranče nebo vanilkového cukru. Doplňte si relaxační atmosféru zapálením voňavých svíček a dopřejte si zasloužený odpočinek. Taková 15minutová koupel vás dokonale uklidní a přípraví na spánek.

Buďte zářivá jako hvězda
5dc975c892b62obrazek.png
V zimním období je naše pleť vystavená mnoha zkouškám - mráz, vítr, déšť, ostré zimní slunce, ale i vytopené suché místnosti. Zejména během chladných měsíců pleti chybějí vitamíny, které jsou důležité pro regeneraci a hydrataci pokožky. Neměli bychom proto zapomínat na pravidelnou péči. Dopřejte si vitamínovou bombu díky Rozjasňujícímu pleťovému séru s vitamínem C a omlazení očního okolí pomocí Liftingové duální oční péče.

Provoňte si Vánoce po svém
5dc975f1e240dobrazek.png
Vůně skořice, vanilky, pomeranče či stromečku...Tyto vůně máme spojené s Vánocemi. Letošní svátky se k nim však může přidat další nezaměnitelná vůně – Attraction Sensation pro ni nebo pro něj. Nechte tuto jedinečnou vůni doplnit vaše Vánoce a připomínejte si výjimečné chvíle strávené se svými milovanými během celého roku.

Jak strávit Silvestr?

Tuhle otázku určitě dobře znáte. Vaši přátelé tráví Silvestr buď na horách, na večírku nebo dokonce daleko v exotice. Vy radši zůstanete doma – v klidu budete sledovat televizi a po přípitku si půjdete lehnout?! Změňte to! Vyražte do společnosti, na ples, dejte silvestrovské noci novou vzrušující příchuť a odstartujte nový rok ve velkém stylu jako hvězda. Dokonalý look vám zajistí stálice dekorativní kosmetiky jako Řasenka Superschock, tužka na oči, Bronzové perly nebo balíček produktů pro dokonalé obočí. Ať jsou vaše přípravy na Vánoce jakkoliv náročné a zdlouhavé, nezapomínejte, že na konci Vás čeká zasloužená odměna, čas strávený s vašimi nejbližšími.
5dc97619f1fd8obrazek.pngVšechny tyto hvězdné produkty naleznete navíc v krásných dárkových sadách s originálním vzkazem, které zaručeně potěší vaše blízké. Navíc ušetříte v rušném vánočním shonu čas, který byste jinak věnovali balení dárků.

Více informací o produktech naleznete na stránkách AVON.
5dc9767eeb8d7obrazek.png

Reklama