Dáváte přednost letní dovolené v Evropě? Zavítejte na slunné pláže do Bulharska.

Nessebar - Sol Nessebar Mare ****

hotel

Hotel nabízí 342 pokojů rozdělených do 7 pater s výtahy. Hosté mohou využívat lobby s recepcí a barem, bary, italská restaurace, hlavní restauraci s nekuřáckou zónou, minimarket a obchod se suvenýry. V udržované zahradě sladkovodní bazénový komplex s barem u bazénu a terasou na opalování. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Osušky zdarma, při ztrátě poplatek. V resortu se nachází aquapark (vstup zdarma).

Více informací najdete ZDE.

 

Slunečné pobřeží - Hotel Kotva****

zájezdy

Hotel se dvěma pavilony má výhodnou polohu v písečných dunách v jižní části střediska, na rozhraní Slunečného pobřeží (Bulharsko) a nového Nesebru. Do centra Slunečného pobřeží je to asi 2 km, do nového Nesebru jen asi 500 m. Písečná pláž je vzdálena asi 200 m přes písečné duny. V hotelovém komplexu najdeme halu s recepcí, výtahy, restauraci, hotelový bar, posilovnu, internet, elektronické hry, hrací automaty, stolní tenis, hřiště pro děti . V areálu jsou tři bazény, jeden leží mezi oběma pavilony hotelu, druhé dva jsou zároveň miniakvaparkem pro děti – použití skluzavek, slunečníků a lehátek u bazénu je pro hotelové hosty zdarma. U bazénů také najdeme další poolbar a kavárnu. WiFi zdarma v prostoru recepce, na pokoji za poplatek.

Více informací najdete ZDE.

 

Zlaté Písky - Slavey Hotel ****

hotel

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): cca 23 m2, s klimatizací, chladničkou, sat. TV, telefonem, posezením, fénem, sprchou, WC a balkonem stranou do krajiny. Dvoulůžkové pokoje (A1B/A2B/A3B): balkon na stranu k moři, jinak stejné vybavení jako A2A. Rodinné pokoje (A2C/A3C): cca 30 m2, prostorný dvoulůžkový pokoj s dvoulůžkem a rozkládací pohovkou, jinak se stejným vybavením jako A2A. Rodinné pokoje (A2D/A3D): balkon na stranu k moři, jinak stejné vybavení jako A2C. Joker pokoje (A2S): cca 20 m2, výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Více informací najdete ZDE.

Reklama